Szukaj

Zeznania Kate pogrążyły Meghan? Tabloid odsłania kulisy głośnego procesu. Wróciły nieprzyjemne wspomnienia

Meghan, Kate

Meghan, Kate

Meghan Markle jest wściekła na Kate. Konflikt zdaje się narastać, a końca nie widać. O co poszło tym razem? Szczegóły ujawnia magazyn New Idea.

O konfliktach w rodzinie królewskiej kolorowa prasa pisze od dekad. Kiedyś naczelną bohaterką publikacji była księżna Diana, dziś są jej synowie – William z Harrym oraz niezmiennie Kate z Meghan. Najnowsze wydanie New Idea donosi, że Markle jest naprawdę wściekła na szwagierkę. Czym sobie zasłużyła na tak ogromną złość?

Dlaczego Meghan jest wściekła na Kate?

Nie jest tajemnicą, że Kate i Meghan nie przepadają za sobą. Tabloid donosi, że finał ostatniej kłótni może mieć miejsce w sądzie. Informator mówi, że ​​zaskakująca niedawna decyzja żony Harry’ego, by wycofać się pozew przeciwko Mail on Sunday, ma być spowodowana wezwaniem przez tabloid księżnej Cambridge na niespodziewanego świadka.

Markle ponoć uważa, że wydawnictwo dysponuje niepodważalnymi dowodami, które przestawiła w sądzie właśnie Kate. To ją posądza o pogrzebanie szans byłej aktorki na zwycięstwo. Kulisy procesu odsłania magazyn:

Czy to prawda, czy nie, nikt nie wie na pewno. Oczywiście przedstawiciele brukowca trzymaliby coś takiego w sekrecie, ale Meghan jest najwyraźniej przekonana, że ​​mają kogoś wielkiego z rodziny królewskiej po swojej stronie.

Potencjalne starcie między nimi na sali sądowej byłoby prawdziwym precedensem w historii rodziny królewskiej. Wraz z doniesieniami o zeznawaniu przeciwko Meghan powróciły nieprzyjemne wspomnienia z przeszłości.

Meghan i Kate na okładce New Idea

Meghan i Kate na okładce New Idea

New Idea przypomina, że niewiele osób wie, że spór między księżnymi rozpoczął się na ślubie siostry Kate, Pippy Middleton w 2017 roku. W tym czasie Meghan – wówczas po prostu dziewczyna księcia Harry’ego – została pierwotnie pominięta na liście gości, ale jej przyszły mąż zapewnił siostry Middleton, że Markle będzie dyskretna i zaprosił ją na przyjęcie.

To ta ​​sytuacja podobno sprawiła, że ​​Meghan poczuła się jak parias i była przekonana, że ​​Kate źle ją odbierała. Udział w ślubie Pippy uważa jako „noc z piekła rodem”.

Czując się okropnie zlekceważona, skarżyła się Harry’emu, że to piekielna noc – co najwyraźniej zostało podsłuchane i wróciło do Kate w ciągu kilku sekund. To była rozmowa na przyjęciu. Od tego czasu inne kolejne niezręczne incydenty powodowały narastanie niechęci między paniami.

Harry i Meghan odeszli z rodziny królewskiej, ale Megxit stał się ostatnią kroplą, która przepełniła czarę:

Sussexowie opuścili Cambridge’ów bez skrupułów na rzecz własnego planu. A Kate i William są wściekli z powodu tego, że zostali zmuszeni do wzięcia na siebie jeszcze większej odpowiedzialności.

Informator spekuluje, że pojedynek na sali sądowej może być kolejnym rozdziałem zaciekłej waśni:

Cambridge’owie absolutnie nie mogą sobie pozwolić, by Sussexowie zniszczyli stosunki Pałacu Buckingham z mediami z powodu drobnej sprzeczki o prawa autorskie i prywatność.

Pierwsze przesłuchanie Meghan przeciwko Mail on Sunday rozpoczęło się 19 stycznia. Czy rzeczywiście Markle ma powody do wściekłości i Kate zostanie wezwana do składania zeznań?


Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle –  Commonwealth Day

Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle –  Commonwealth Day

Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Księżna Kate i Meghan Markle świętują obchody Wspólnoty Narodów

Księżna Kate i Meghan Markle świętują obchody Wspólnoty Narodów

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×