Szukaj

Księżna Kate pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Fani już wiedzą, które dziecko odziedziczyło po niej urodę

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcie z dzieciństwa, na którym pozuje z tatą, Michaelem Middletonem. Internauci nie mają wątpliwości, do kogo ze swojej trójki dzieci jest najbardziej podobna.

Księżna Kate jest jedną z bardziej lubianych członkiń rodziny królewskiej. Pomimo izolacji nadal wypełnia oficjalne obowiązki. Chociaż swoją funkcję pełni głównie on-line, czasami zdarza jej się pojawić gdzieś osobiście. Tak jak niedawno, gdy odwiedziła pracowników centrum ogrodniczego znajdującego się blisko posiadłości Amner Hall w Norfolk.

Podczas wystąpienia wsparła zgromadzonych dobrym słowem, a także zdradziła drobny sekret. Jej dzieci są zapalonymi ogrodnikami i chętnie odwiedzają sklepy, w których można kupić rośliny:

Oni to uwielbiają. Sklepy ogrodnicze, to świetna przestrzeń i dobre miejsce na przyjazd rodziców razem z dziećmi – powiedziała Kate podczas rozmowy z właścicielami sklepu.

Księżna Kate pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Do kogo jest podobna?

Księżna Kate wraz z mężem wychowują trójkę dzieci. Najmłodszego z nich, Louisa, powitali na świecie dwa lata temu. Chociaż chłopiec bardzo rzadko pojawia się publicznie, każde jego zdjęcie robi furorę. Tak było między innymi z portretami, które w kwietniu pojawiły się z okazji jego urodzin. Internauci nie mieli wątpliwości, że bardzo przypomina swoją mamę.

Podobieństwo Louisa do Kate widać także na archiwalnych zdjęciach księżnej. Kilka dni temu media obiegł wpis z okazji Dnia Ojca, który w Wielkiej Brytanii obchodzono w niedzielę. Oprócz fotografii Williama z Karolem, w sieci pojawiło się także zdjęcie jego żony, która przed laty pozowała w towarzystwie ojca, Michaela Middletona.

Sympatycy rodziny królewskiej pod wpisem pozostawili mnóstwo komentarzy. Wśród nich jest wiele wpisów sugerujących, że Kate w dzieciństwie wyglądała jak Louis.

  • Nigdy nie wątpiłem w to, że Louis to wykapana Kate. Teraz już jestem tego pewny, że to kopia mamy.
  • Księżna na zdjęciu z dzieciństwa jest taka rozkoszna. Podobnie jak jej synek Louis.
  • Uwielbiam tę drugą fotografię. Urocza Kate, która jest bardzo podobna do najmłodszego księcia. Uwielbiam to!

Też dostrzegacie podobieństwo, które łączy mamę z najmłodszym dzieckiem?


Księżna Kate pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Księżna Kate pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Książę Louis – drugie urodziny

Książę Louis – drugie urodziny

Książę William z dziećmi w 2020 roku

Książę William z dziećmi w 2020 roku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×