Szukaj

HOT! Księżna Kate zaczęła rodzić przed terminem? Fotograf rodziny królewskiej postawił na nogi pół świata!

Księżna Kate urodziła?

Księżna Kate urodziła?

Księżna Kate zaczęła rodzić przed terminem?

Arthur Edwards wywołał niezłe zamieszanie w social mediach i na forach dotyczących rodziny królewskiej, jednocześnie stawiając na nogi wszystkich fanów monarchii brytyjskiej. Dlaczego? Na Instagramie oficjalnego fotografa rodziny królewskiej pojawiło się zdjęcie, które niecierpliwie wyczekujący narodzin dziecka księżnej Kate fani pojęli nieco na opak. I zaczęła się burza.

Fotograf na swoim profilu udostępnił zdjęcie sprzed kultowych już drzwi szpitalnych, na schodach których królewskimi dziećmi chwaliły się wcześniej zarówno księżna Diana jak i księżna Kate. Fani natychmiast podchwycili melodię i zaczęli podawać zdjęcie dalej, a zamieszanie z każdą chwilą rosło. Szkoda tylko, że chodziło jedynie o… malowanie metalowego płotu, który znajduje się przed szpitalem.

Na fotografii wyraźnie widać napis „mokra farba”, co jest tradycyjnym ostrzeżeniem dla wszystkich gapowiczów by trzymać się z daleka od pomalowanych prętów. Niestety, wystarczył jeden dwuznaczny podpis „szpital szykuje się do narodzin królewskiego dziecka” by fani kompletnie oszaleli. Prawda szybko wyszła na jaw, a prawdziwe znaczenie zdjęcia wstawionego przez Arthura rozbawiło wielu z obserwujących, ale część wciąż nie dowierza:

  • Jak to, zaczęła rodzić przed terminem?

  • Urodziła już? Chłopiec czy dziewczynka?

  • Kate w szpitalu?! Już rodzi? O mój boże, będzie dziecko

  • Ja chyba oszaleję, już zaczęła rodzić?

  • Kiedy je pokażą?

Jak widać nie wszyscy potrafią czytać ze zrozumieniem.

Termin porodu księżnej Kate przypada na koniec kwietnia, czyli tuż przed samym ślubem Meghan Markle i księcia Harry’ego. Na razie nie ma się jeszcze czym ekscytować, ale prawdą jest, że podczas ostatniego publicznego wyjścia księżnej przed „urlopem macierzyńskim” brzuszek był już bardzo nisko, więc jeśli rodzina królewska interesuje was bardziej niż cokolwiek innego, bądźcie czujni!

Zobacz: Księżna Kate nie zwalnia tempa! Znowu pokazała swój ciążowy brzuch. Z każdym jej wyjściem jest coraz większy!

Zobacz: Książę George i księżniczka Charlotte buszują w kuchni prawie jak Magda Gessler! Co na to księżna Kate?

Zobacz: Ciężarna księżna Kate uwielbia drogie błyskotki! Jej ukochane kolczyki kosztują prawdziwy majątek! To prawdziwe arcydzieło


Szpital królewski przygotowuje się do narodzin dziecka księżnej Kate

Szpital królewski przygotowuje się do narodzin dziecka księżnej Kate

Szpital królewski przygotowuje się do narodzin dziecka księżnej Kate

Szpital królewski przygotowuje się do narodzin dziecka księżnej Kate

Księżna Kate – ulubione kolczyki

Księżna Kate – ulubione kolczyki

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×