Szukaj

Meghan Markle działa na księżną Kate jak płachta na byka. Wszystko wyszło po wspólnej wizycie na Wimbledonie

Księżna Kate i Meghan Markle

Księżna Kate i Meghan Markle

Księżna Kate i Meghan Markle na finale kobiecego Wimbledonu pojawiły się razem, jednak wróciły oddzielnie. Czy oznacza to, że między księżnymi nadal trwa konflikt? Zobacz, co udało się ustalić brytyjskim dziennikarzom. 

Księżna Kate i Meghan Markle pojawiły się na finale kobiecego Wimbledonu. Panie nie tylko usiadły obok siebie i oglądały rozgrywki, ale także komentowały wydarzenia na boisku, głośno się przy tym śmiejąc. Wydawało się więc, że księżne doskonale bawią się w swoim towarzystwie.

Wydaje się, że próbowały udowodnić, że konflikt między nimi, o którym jakiś czas temu na bieżąco informowała kolorowa prasa, wcale nie istnieje. Czy aby na pewno? Jak podają dziennikarze lokalnej prasy w Wielkiej Brytanii, księżne z meczu wyszły oddzielnie.

Okazuje się, że winna nie jest nienawiść czy niechęć między paniami, a inne zobowiązania. Meghan, która wciąż jest na urlopie macierzyńskim, z rozgrywek wyszła znacznie wcześniej niż Kate. Markle jest przecież przede wszystkim mamą, która musi dbać o swojego synka.

Jak informuje Mirror nie była to jedyna przyczyna. Żona Harry’ego zdawała sobie sprawę z tego, że sobotni wieczór spędzi na światowej premierze Króla Lwa. Musiała się więc odpowiednio przygotować i zadbać o to, by wyglądać olśniewająco tej nocy.

Zobacz: Ile?! Meghan Markle i książę Harry przez dwa miesiące wydali na syna tyle, że głowa mała! Na co poszła ta astronomiczna kwota?

Zobacz: Beyonce wyszeptała Meghan Markle najpiękniejszy komplement, jaki mogła usłyszeć młoda matka! Wiemy, o czym rozmawiały!

Zobacz: Meghan Markle i Beyonce spijają sobie z dzióbków na premierze „Króla Lwa” w Londynie! Co za miłość!


Meghan Markle i księżna Kate jak najlepsze przyjaciółki podczas Wimbledonu

Meghan Markle i księżna Kate jak najlepsze przyjaciółki podczas Wimbledonu

Meghan Markle dołączyła do Kate na finale Wimbledonu

Meghan Markle dołączyła do Kate na finale Wimbledonu

Meghan Markle i księżna Kate podczas Wimbledonu

Meghan Markle i księżna Kate podczas Wimbledonu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×