Szukaj

Księżna Kate rozesłała do poddanych stare zdjęcie! Tak podziękowała im za życzenia urodzinowe

księżna Kate

księżna Kate

Księżna Kate wysłała do kartkę ze starym zdjęciem

Księżna Kate niedawno świętowała 37 urodziny. Tradycyjnie wysłała do poddanych kartkę z podziękowaniami za wszystkie życzenia, które spłynęły do pałacu Kensington. Jakie zdjęcie wybrała, by podziękować fanom? Nie jest to nowa fotografia. Kiedy została zrobiona? W jakich okolicznościach?

Kilka tygodni temu księżna Kate świętowała swoje 37 urodziny. Choć trudno uwierzyć, że do „magicznej 40.” zostały jej tylko trzy lata, fakty pozostają faktami – nawet jeśli księżna nadal wygląda na 25. Kate świętowała w otoczeniu bliskich i rodziny, podczas prywatnego i bardzo kameralnego przyjęcia. Zrobiło się wokół niego niezłe zamieszanie, ponieważ księżna nie zaprosiła swojej szwagierki, Meghan Markle i jej męża, księcia Harry’ego. Dopiero później okazało się, że para po prostu wyjeżdżała w dniu przyjęcia. Złożyli jednak życzenia – podobnie jak tysiące fanów z całego świata, którym przyszła królowa Anglii postanowiła podziękować w tradycyjny królewski sposób. Do wszystkich rozesłała kartki!

Królewskie kartki wysyłane są na Boże Narodzenie, z okazji królewskich ślubów i porodów, urodzin oraz rocznic. To prezenty dla fanów, którzy zadali sobie trochę trudu i sami wysłali kartki lub listy do pałacu Kensington lub pałacu Buckingham. Kartki zwrotne od rodziny królewskiej zawierają zwykle urocze zdjęcie – tym razem nie było inaczej. Zaskakującym jest jednak fakt, że Kate wybrała stare zdjęcie. Fotografię wykonano bowiem w 2016 roku. Mało tego, to samo zdjęcie wysłano do fanów w 2017 roku oraz w 2018 roku.

Nie ma czasu wybrać nowego?

Spektakularne kreacje gwiazd na BAFTA 2019: księżna Kate, Irina Shayk, Salma Hayek, Cate Blanchett, Lily Collins

Oniemieliśmy. Księżna Kate na BAFTA 2019 błyszczała w zjawiskowej kreacji! Zostawiła daleko w tyle największe ikony stylu!

Księżna Kate to mistrzyni stylu! Jej kreacje z gali BAFTA z roku na rok były coraz lepsze!


Księżna Kate dziękuje fanom za życzenia urodzinoweKsiężna Kate i książę William na gali BAFTA 2019 w Royal Albert Hall w Londynie

Księżna Kate i książę William na gali BAFTA 2019 w Royal Albert Hall w Londynie

Księżna Kate na BAFTA 2019 w białej sukni

Księżna Kate na BAFTA 2019 w białej sukni

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×