Szukaj

Księżna Kate wymknęła się do pubu. Skorzystała z patentu księcia Harry’ego

Księżna Kate wyskoczyła do pubu

Księżna Kate wymknęła się do pubu. Chociaż zazwyczaj żona Williama ściąga na siebie uwagę, tym razem nikt jej nie zauważył. Jak to możliwe?

Księżna Kate, to jedna z popularniejszych członkiń rodziny królewskiej. Gdziekolwiek się nie pokazuje, błyskawicznie u jej boku pojawiają się fotoreporterzy, gotowi zrobić jej jak najlepsze ujęcie. Ostatnio żona Williama przechytrzyła paparazzich i  niezauważona przez nikogo wymknęła się do pubu. Jak to możliwe?

Zobacz: Księżna Kate ma dosyć konfliktu z Meghan Markle. Zrobiła coś niesamowitego

Księżna Kate w pubie na spotkaniu z rodzicami kolegów Charlotte

Jak informuje Mail Online w październiku księżna pojawiła się w popularnym pubie Hollywood Arms. Miejsce to znajduje się w świetnej lokalizacji, nic dziwnego, że cieszy się sporym zainteresowaniem wśród turystów i mieszkańców Londynu.

Kate ostatnio pozostała jednak anonimowa. Jak to możliwe? Okazuje się, że żona Harry’ego nie skorzystała z głównego, a tylnego wejścia. Zdaniem dziennikarzy tabloidu, z tej samej przed laty korzystał książę Harry, który znany jest ze swojej imprezowej przeszłości.

Użycie drzwi od strony alei z tyłu budynku pozwoliło jej przejść tak, by nikt przypadkowy nie zdołał jej nagrać na swojego smartfona – donosi Mail Online.

Zobacz: Oto halloweenowe przebranie księżnej Kate! W MINI, z odkrytym brzuchem i różową „torebunią” poszła zbierać cukierki!

Księżna Kate w Pakistanie

Księżna Kate w Pakistanie

Dzięki temu żona Harry’ego mogła spokojnie wziąć udział w imprezie zorganizowanej dla uczniów i rodziców Thomas’s school, gdzie od września uczęszcza jej córka Charlotte. Towarzyszył jej tylko jeden oficer ochrony. Księżna miała więc możliwość lepszego zapoznania się przy drinku z nowymi znajomi ze szkoły swojej córki.

Charlotte, podobnie jak jej brat, we wrześniu rozpoczęła edukację w szkole w Battersea. Z tej okazji dla królewskich fanów przygotowano nowy portret rodzeństwa, który błyskawicznie podbił serca internautów. Wspomniane zdjęcie znajdziecie tutaj.

Zobacz: Księżna Kate i książę William podpisali pakt przed ślubem. Czego dotyczył? Dopiero teraz wszystko wyszło na jaw


Książę William i księżna Kate w Pakistanie

Książę William i księżna Kate w Pakistanie

Księżna Kate w Pakistanie w biało-czarnej stylizacji

Księżna Kate w Pakistanie w biało-czarnej stylizacji

Księżna Kate w białej stylizacji w Lahaur

Księżna Kate w białej stylizacji w Lahaur

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×