Szukaj

Księżna Kate wprowadziła znaczącą zmianę w szeregach swojej służby. Wszystko przez Meghan?

Księżna Kate Meghan Markle

Księżna Kate Meghan Markle

Księżna Kate zwolniła stylistkę

Księżna Kate wyrzuciła swoją stylistkę i zatrudniła nową osobę do dbania o jej wizerunek. Dlaczego zdecydowała się na taki krok? Wszystko przez Meghan Markle?

Księżna Kate uchodzi za prawdziwą ikonę stylu – nie tylko w Wielkiej Brytanii. Przyszła królowa Anglii i żona księcia Williama jest nie tylko bardzo zorientowana w najnowszych trendach, ale również potrafi doskonale skompletować garderobę tak, by pasowała do jej własnego gustu i wymagań protokołu. Do tej pory korzystała od lat z pomocy tej samej stylistki, która dbała o pieczołowicie wykreowany wizerunek księżnej, ale z tym już koniec. Jak donoszą brytyjskie media, księżna zwolniła wieloletnią pracownicę i na jej miejsce zatrudniła nową osobę.

 Viriginia Chadwyck-Healey jest dobrą znajomą książęcej pary, a ich relacja sięga jeszcze czasów studiów. Przez The Daily Mail określana jest jako tajna broń księżnej, która ma dość stania w cieniu Meghan Markle:

Ginnie jest tajną bronią Catherine. Wymieniła prawie całą jej garderobę i dzięki temu księżna poczuła się jeszcze pewniej siebie – twierdzi tabloid

Trzeba przyznać, że w ostatnich tygodniach styl księżnej Kate rzeczywiście uległ zmianie. Jej kreacje stały się nieco odważniejsze, ale wciąż są tak samo stylowe i eleganckie. Jak przystało na kobietę o jej statusie społecznym, rzecz jasna.

Myślicie, że faktycznie chciała utrzeć nosa Meghan?

Księżna Kate zadziwiła wszystkich swoją torebką! Zachowanie na miarę królowej Elżbiety II!

Wyluzowana księżna Kate w masywnych traperach i legginsach na spotkaniu z dziećmi! Nawet w sportowych ciuchach wygląda świetnie!

Książę William zdradził księżną Kate! Obrzydliwy występek następcy tronu wyszedł na jaw


Księżna Kate w stroju sportowym odwiedziła skautów

Księżna Kate w stroju sportowym odwiedziła skautów

Meghan Markle i książę Harry na gali We Day w Londynie

Meghan Markle i książę Harry na gali We Day w Londynie

Księżna Kate w King's College

Księżna Kate w King's College

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×