Szukaj

Księżna Kate uciekła z pałacu od księcia Williama! Co z dziećmi? Sensacja na niewyobrażalną skalę

Księżna Kate wyprowadziła się od księcia Williama w związku ze zdradą, której dopuścił się z Rose Hanbury? Amerykański tabloid donosi, że księżna wraz z dziećmi opuściła Anmer Hall i skontaktowała się z prawnikiem w sprawie ogłoszenia separacji. Co się stało?
Księżna Kate i książę William

Plotki o romansie księcia WilliamaRose Hanbury, przyjaciółki księżnej Kate, krążą w mediach od kilku tygodni i wywołują niezłe zamieszanie wśród fanów rodziny królewskiej. Choć pałac stanowczo zaprzeczył doniesieniom, że następca tronu wdał się w niemoralną relację z bywalczynią londyńskich salonów, wygląda na to, że nie do końca jest to prawda. Świadczy o tym fakt, że księżna Kate wyprowadziła się z Anmer Hall, będącego siedzibą księcia i jego rodziny, zabierając ze sobą dzieci.

Jak donosi Globe, które kilka miesięcy temu pisało również o rozwodzie księcia Karola i księżnej CamilliKate i jej dzieci mieszkają obecnie w domu Carole Middleton, a książęca para jest w trakcie próbnej separacji:

Kate jest rozdarta przez plotki o romansie, są w trakcie testowej separacji, a ich prawnicy rozmawiają o rozwodzie. William odchodzi od zmysłów, ponieważ Kate nie chce z nim rozmawiać. Jest bezradny – wyjawił tabloid.

W sprawę włączyła się już ponoć królowa Elżbieta II, której nie podoba się zachowanie żony wnuka:

Królowa jest wściekła. Mówi, że mały George zostanie kiedyś królem i nie ma mowy o tym, by wychowywało go “pospólstwo” – skwitował informator gazety.

Myślicie, że faktycznie dojdzie do kolejnego skandalicznego rozwodu w rodzinie królewskiej? Byłby to największy cios dla monarchii od czasu śmierci księżnej Diany.

Zobacz: Książę Louis na oficjalnych urodzinowych portretach! Wszystkie trzy zrobiła księżna Kate!

Zobacz: Znacie wymiary księżnej Kate? Nieźle się zdziwicie! Szczególnie rozmiarem jej biustu!

Zobacz: Meghan Markle odtrąciła pomoc księżnej Kate! Rady na temat macierzyństwa woli przyjmować od słynnej gwiazdy


Czy William i Kate do siebie pasują?

×