Księżna Kate poszła w ślady księżnej Diany. Ta postawa budziła sporo kontrowersji i wywołała poruszenie na dworze

Księżna Kate i księżna Diana

Księżna Kate i księżna Diana

Specjalistka od dworskiej etykiety uważa, że księżna Kate powiela schemat księżnej Diany. Wszystko rozbija się o dzieci. O co dokładnie chodzi?

Księżna Kate i książę William doczekali się trojga dzieci. George, Charlotte i Louis są ulubieńcami fanów rodziny królewskiej. Dzieci mają bardzo normalne dzieciństwa jak na warunki, w których się urodziły. O wszystko dbają ich rodzice, a zwłaszcza mama. Co o rodzicielskie Kate powiedziała specjalistka od etykiety?

Księżna Kate wychowuje dzieci w stylu księżnej Diany

Na rodzicielstwo rodziny królewskiej z pewnością wpłynęła nieżyjąca już księżna Diana, ekspertka od królewskiej etykiety Myka Meier, powiedziała wyłącznie Us Weekly, że nie ma co do tego wątpliwości. Zaznaczyła przy tym, że taka postawa w latach 80. i 90. budziła sporo kontrowersji. Diana była bowiem pierwszą członkinią rodziny królewskiej, która wyszła ze sztywnych ram i wskazała nowy kierunek w kwestii dotyczącej macierzyństwa. O co dokładnie chodzi? Oto porównanie eksperta:

Myślę, że Kate prawdopodobnie nauczyła się w pewnym sensie, jak zachować spokój, od teściowej. Na przykład księżna Diana przez cały czas miała tyle stresu i tak dużej presji, a nigdy nie straciła równowagi przy synach. I myślę, że widzimy, jak księżna Cambridge podąża tą samą ścieżką, aby zachować spokój, nawet jeśli może za zamkniętymi drzwiami tak nie czuje – podzielił się przemyśleniami Meier – Kate wykonuje świetną robotę, nigdy nie pozwalając na nic poza łaską. Myślę, że na pewno zaczerpnęła wiele z księżnej Diany.

Meier zwróciła uwagę, że skuteczne podejście Kate do rodzicielstwa obejmuje między innymi to, że nie zabiera swoich dzieci na trening etykiety.

Właściwie wiadomo, że dzieci nie przechodzą faktycznego treningu etykiety. Księżna Cambridge tak naprawdę sama ich uczy – powiedziała – Tak to działa, gdy przygotowują się do spotkania z kimś lub wysiadania z samolotu, to naprawdę księżna wykonuje wspaniałą pracę, ucząc dzieci, co mają robić.

Założycielka Beaumont Etiquette kontynuowała:

Ona im po prostu mówi spokojnie: „Teraz spotkamy się z tą osobą. To jest to, co robisz. Tak sdygasz”. A to, co kocham, to to, że nie wydaje się, by istniała jakaś presja, by być kimś, kim nie są. To są po prostu małe dzieci, które okazują szacunek i robią to w najlepszy sposób, jaki księżna i książę Cambridge uczą ich sami.

Według Meier sposób, w jaki Kate zareagowała na zachowanie swoich dzieci podczas Platynowego Jubileuszu, jest najlepszym przykładem, jaki można podać. W zeszłym miesiącu Louis trafił na nagłówki gazet ze względu na swoje reakcje podczas różnych występów podczas świętowania 70-lecia królowej Elżbiety II na tronie.

Myślałam, że tak dobrze sobie poradziła. Każdy rodzic lub osoba, która ma dziecko w swoim życiu, wie, jakie to może być trudne. Zachowała spokój i sprawiło to, że stała się jeszcze bardziej godna zaufania i kochana niż kiedykolwiek – dodała – Zajęła się nim. Skarciła go delikatnie, ale nie zakryła mu ust. Nie zrobiła niczego, co byłoby przykre dla synka. Naprawdę poradziła sobie z tym tak lekko i po prostu jak profesjonalistka.

Jak myślicie, czy Kate rzeczywiście jest tak podobna w wychowywaniu dzieci do Diany?


Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William

Księżna Kate, książę William, Charlotte i George w zamku Cardiff - jubileusz królowej

Księżna Kate, książę William, Charlotte i George w zamku Cardiff - jubileusz królowej

Księżna Kate, książę William, Charlotte i George w zamku Cardiff - jubileusz królowej

Księżna Kate, książę William, Charlotte i George w zamku Cardiff - jubileusz królowej

Komentarze

 • Gość pisze:

  Monarchia ma wielkie szczęście, że mają Kate w swoich szeregach. Każdy chciałby taką matkę, siostrę, córkę, synową, partnerkę… Niesamowita jest.

 • Gość pisze:

  Kogo to obchodzi?

 • GośćJanka pisze:

  No i super !!!

 • Gość pisze:

  Karyny zawsze będą ja podziwiać, bo łatwiej im się utożsamiać z tym nijakim nierobem, który ma problem z wydujaniem kilku słów, niż z inteligentna, swietnie wykształcona kobietą znająca kilka języków, zabierająca głos na światowych forach.

  • Gość pisze:

   Karyny to podziwiają meg, panienke z patologii, która powycierala parę jachtów i materacy, ale w końcu dorwala swój bankomat, faceta na tyle głupiego by się z nią ożenić.

  • Gość pisze:

   zaplujesz się tym jadem, fanko toksycznej, zatruwającej wszystko (czego jesteś przykładem) narcystycznej łajzy.

  • Gośćewora pisze:

   Poliglota się odezwał.
   Uwaga bedę mówił. Zamknij sie bo do pięt jej nie dirastasz.

 • Gość Goga pisze:

  Kate ikona stylu, bardzo charakterna osoba. Idealnie nadaje się na żonę króla.

 • miki pisze:

  Zjedz snickersa, bo Ci żółć oczy zalewa.

 • Jadźka pisze:

  Kaśka- kobieta bez polotu, bez gustu, bez własnych pomysłów. We wszystkim musi kogoś kopiować, nazywając to oddawaniem hołdu. Żałosna jest.

  • Gość pisze:

   A ty jesteś bardzo uboga intelektualnie

  • Gość pisze:

   Jadziu zostaw swoje przemyślenia sobie…

  • Gość pisze:

   Żal dupę ci ściska bo ty jesteś bez klasy kasy i nie masz kogo kopiować

  • Gość pisze:

   Żałosna to jest meg. Przecież ta wycieraczka nawet opis rzekomego poronienia przepisala z książki innej kobiety. A wszystkie jej „pomysły” to plagiaty. To dopiero żałosne

 • GośćEwa pisze:

  Pięknie prezentuje się para książęca razem z dziećmi 😘😘😘😘💕💕

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×