Szukaj

Księżna Kate po 11 latach znowu to zrobiła. Imponująca postawa. Każda kobieta powinna wziąć z niej przykład

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate jest bardzo świadoma jeżeli chodzi o odzieżowe trendy. Jej kreacje zawsze wzbudzają zachwyt i okazuje się, że są to stylizacje ponadczasowe. Sukienka w odcieniu butelkowej zieleni towarzyszy jej od 11 lat, a Kate już kilkukrotnie założyła ją na oficjalne wyjścia. 

Księżna Kate jest jednym z najbardziej lubianych członków rodziny królewskiej. Żona Williama jest daleka od skandali i stara się trzymać dworskiej etykiety. Przy tym jest niezwykle otwarta i spontaniczna, dzięki czemu szybko zyskała sympatię zarówno swoich rodaków, jak i tamtejszej kolorowej prasy.

Razem ze swoim mężem jest bardzo zaangażowana w działalność charytatywną i pomoc najbardziej potrzebującym. Podczas pandemii koronawirusa książęca para również stara się wspierać osoby, dla których jest to niezwykle ciężki czas. Wspólnie roznosili posiłki dla seniorów, oraz łączyli się podczas wideo rozmów z przedstawicielami różnych środowisk.

Aktualnie w Wielkiej Brytanii jest obchodzony tydzień hospicjum i z tej okazji księżna Kate wraz z księżną Camillą połączyły się on-line z przedstawicielami tych placówek. Członkinie królewskiego rodu podziękowały wszystkim osobom biorącym udział w opiece nad umieszczonymi tam dziećmi.

Księżna Kate w zielonej sukience: to jej ulubiona kreacja

Księżna Kate już dawno została okrzyknięta przez media ikoną mody. Żona Williama może pochwalić się niebywałym wyczuciem stylu. Z wielkim powodzeniem łączy ona bowiem ubrania od najlepszych projektantów z tymi z najpopularniejszych sieciówek. Dla wielu kobiet na świecie stała się swego rodzaju modowym drogowskazem i wielką inspiracją.

Na wspomnianym wcześniej nagraniu Kate pojawiła się w sukience w odcieniu butelkowej zieleni. Nie jest to jednak pierwszy raz, gdy widzimy ją w tej kreacji podczas oficjalnego wystąpienia. Wcześniej miała ją na sobie 11 lat temu.

Zaledwie kilka miesięcy po ślubie księżna pojawiła się w tej sukience, gdy razem z mężem wybrali się na oficjalną wizytę do Los Angeles. Po raz kolejny księżna założyła kreację na przyjęcie weselne Zary i Mike’a Tindalla. Tradycją w rodzinie królewskiej jest bowiem, że członkinie monarchii zakładają na takie uroczystości którąś ze swoich starszych kreacji, aby nie odwracać uwagi od panny młodej.

Księżna podczas wideo rozmowy po raz trzeci zdecydowała się założyć sukienkę w kolorze butelkowej zieleni. Kate zaskoczyła nie tylko wyborem kreacji, ale również fryzurą. Widzimy bowiem, że nie zdecydowała się na delikatne fale, a całkowicie wyprostowała włosy.


Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×