Szukaj

Księżna Kate wypatrzyła w sieciówce hit sezonu. Znaleźliśmy podobne za mniej niż 90 złotych!

Fanki oszalały na punkcie musztardowego sweterka księżnej Kate. Model w mgnieniu oka wyprzedał się ze sklepów na całym świecie. Żona następcy tronu po raz kolejny udowadnia, że w sieciówkach można skompletować prawdziwie królewską garderobę.
Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate i Książe William przebywają wraz z dziećmi na przymusowej kwarantannie. Nadal jednak starają się jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki. Z pomocą przychodzi oczywiście najnowsza technologia. Książę i Księżna Cambridge wzięli ostatnio udział w rozmowie wideo z dziećmi z Casterton Primary Academy. Mimo iż wszystkie szkoły w Wielkiej Brytanii są zamknięte, to została zorganizowana opieka dla dzieci, których rodzice pracują w służbach medycznych i innych, które przyczyniają się do walki ze śmiertelnym COVID-19.

To właśnie z grupką takich dzieciaków połączył się następcą tronu i jego małżonka. Dzieci i nauczyciele byli zachwyceni zaszczytem, jaki ich spotkał, uśmiechy nie schodziły z ich twarzy. Maluchy miały do nich bardzo dużo ciekawych pytań, na które Kate i William odpowiadali cierpliwie i z uśmiechem.

Księżna Kate w musztardowym sweterku Zary

Podczas transmisji książę William ubrany był w prostą niebieską koszulę. Stylizacja Kate również była w casualowym stylu. Księżna miała na sobie klasyczne jeansy i sweterek z bufiastymi, szerokimi rękawami w musztardowym kolorze. Do całości dobrała złote, wiszące kolczyki. Już nie pierwszy raz żona następcy tronu udowadnia, że nie boi się stylizacji, które nie kosztują kroci i zawsze wygląda w nich perfekcyjnie.

W ubraniach marki Zara pojawia się bardzo często nawet na oficjalnych wyjściach. Tym razem także postawiła na look ze swojego ulubionego sklepu. Sweterek został już niestety wyprzedany. Gdy tylko Kate pojawia się w jakimś ubraniu z sieciówki, to czujne fanki od razu to wyłapują i szturmem ruszają do sklepów. Dlatego każda z takich perełek znika z półek na całym świecie się w ciągu kilku godzin.

Sweterek Kate w całej okazałości możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu. Trzeba przyznać, że żona następcy tronu wie, co w modzie piszczy i na bieżąco śledzi najnowsze trendy. Kolor musztardowy obok klasycznego błękitu, w który był ubrany William, jest jednym z największych hitów tego sezonu.

Musztardowy sweter Zara

Musztardowy sweter Zara

Swetra nie znajdziecie już na stronie sklepu. Jednak Zara przygotowała inne ciekawe fasony w hitowym musztardowym odcieniu, które nadal są dostępne online.

Musztardowe swetry Zara

Musztardowe swetry Zara


kateKsiężna Kate i Książe William

Księżna Kate i Książe William

Musztardowy sweter Zara

Musztardowy sweter Zara

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×