Szukaj

Księżna Kate błysnęła kolczykami za… 25 złotych. Bez problemu kupisz je w Polsce. To hit prosto z sieciówki

Księżna Kate – kolczyki

Księżna Kate – kolczyki

Księżna Kate po raz kolejny udowodniła, że nie potrzebuje królewskiego budżetu, żeby kupić prawdziwy hit. Swoje ulubione kolczyki żona Williama kupiła za niecałe 30 zł. 

Księżna Kate jest ulubienicą brytyjskiej prasy. Gdy tylko żona księcia Williama pojawia się publicznie, to każda z jej stylizacji jest szeroko komentowana. Żona przyszłego króla Wielkiej Brytanii już wielokrotnie udowodniła, że uwielbia ubrania z popularnych sieciówek.

Kate już dawno została okrzyknięta jedną z najlepiej ubranych osób w rodzinie królewskiej. Middleton na bieżąco śledzi wszystkie modowe trendy i zawsze wie, co jest aktualnie na topie, jednocześnie trzymając się dworskiej etykiety. To właśnie za umiejętność łączenia klasyki i najnowszych trendów pokochały ją nie tylko rodaczki, ale wiele kobiet na całym świecie. Jeżeli Kate pojawi się na oficjalnym wyjściu w ubraniu z sieciówki, to jest to gwarancją tego, że ubranie natychmiast zniknie ze sklepowych magazynów.

Fanki księżnej są w temacie mody bardzo czujne i natychmiast wertują strony internetowe w poszukiwaniu tego, co aktualnie nosi ich ulubienica. Bardzo często okazuje się, że są to ubrania, na które może pozwolić sobie każda przeciętna kobieta i nie wymagają one posiadania królewskiego budżetu.

Księżna Kate w kolczykach za 25 zł

Ulubienica Brytyjczyków na oficjalnych wystąpieniach zawsze wygląda nienagannie. Swoje idealne stylizacje uzupełnia oczywiście odpowiednio dobraną biżuterią. Nie zawsze jednak pochodzi ona prosto z królewskiego skarbca. Kate i William podczas pandemii koronawirusa, pomimo tego, że wraz z dziećmi pozostają w izolacji, to nadal starają się wykonywać swoje książęce obowiązki, najlepiej jak potrafią. Z pomocą przychodzi im w tym czasie technologia. Małżonkowie udzielają wywiadów podczas wideokonferencji. Ostatnio z okazji obchodzonego w Wielkiej Brytanii tygodnia wolontariatu, przeprowadzali rozmowy z wolontariuszami z całego kraju, dziękując im za bezinteresowną pomoc.

Naszą uwagę zwróciły jednak kolczyki, na jakie zdecydowała się księżna. Zauważyliśmy, że już nie pierwszy raz pojawia się w nich na oficjalnych wystąpieniach. Jednak bardziej zaskakująca jest ich cena.

Dwa połączone ze sobą złote kółeczka kosztują jedynie 5 funtów, czyli około 25 zł. Księżna wypatrzyła je w Accesorrize. Jest to sklep, który zajmuje się sprzedażą ubrań, sztucznej biżuterii i dodatków. W tych kultowych kolczykach Kate pojawiła się już kolejny raz. Poprzednio dobrała je do niezwykle kosztownej sukienki od Oscara De La Renty, którą miała na sobie na początku roku, podczas wyjazdu do Dublina.


Księżna Kate kolczyki

Księżna Kate kolczyki

Księżna Kate kolczyki

Księżna Kate kolczyki

Kate Middleton i William w Dublinie

Kate Middleton i William w Dublinie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×