Szukaj

Księżna Kate włożyła sukienkę w kwiaty i olśniła wyglądem. Jest tylko jeden mankament – kosztuje… Oj, sporo

Księżna Kate we wtorkowy poranek pojawiła się w Chelsea, w ogrodzie, który zaprojektowała. Zdecydowała się na stylizację, która idealnie wpisywała się w klimat tego miejsca. Zobacz, w co się ubrała. 
Księżna Kate sukienka za 8 tysięcy

Księżna Kate sukienka za 8 tysięcy

Księżna Kate zaskoczyła wszystkich. We wtorkowy poranek pojawiła się na festiwalu Back to Nature na RHS Wisley w Woking, by otworzyć nową część ogrodu, tego, który stworzyła z Adamem White’em i Andree Daviesem na Chelsea Flower Show w maju.

Zobacz: Księżna Kate i książę William mają zadziwiający układ. Cały kraj huczy o zdradach następcy tronu

Księżna Kate w kwiecistej sukience

Z tej okazji księżna Kate wybrała niebagatelną stylizację. Ubrała się w długą do ziemi, kwiecistą sukienkę od Emilii Wickstead, której wartość szacowana jest na 1635 funtów (prawie 8 tysięcy złotych). Dobrała do niej obcasy na koturnie w kolorze nude. Księżna postawiła na rozpuszczone włosy, które nieco podkręciła. Zdecydowała się też na minimalny makijaż, który był odpowiednim dopełnieniem całości. Wyglądała pięknie!

Zobacz:Kate na dniach zostanie brytyjską królową? Zdradził ją jeden szczegół

Księżna Kate ogród w Chelsea. Dla kogo go zaprojektowała?

Dodajmy, że pierwszy efekt pracy Kate można było oglądać już w maju. Miejsce to żona Williama zaprojektowała z myślą głównie o dzieciach, nic więc dziwnego, że jest przytulne i kolorowe. W ten sposób chciała zachęcić ludzi do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

 

Uważam, że natura i aktywne korzystanie z jej uroków na zewnątrz ma ogromne korzyści dla naszego dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego, szczególnie dla małych dzieci. Naprawdę mam nadzieję, że ten las, który stworzyliśmy inspiruje rodziny, dzieci i społeczności do wyjazdu na zewnątrz, cieszenia się przyrodą i na zewnątrz oraz wspólnego spędzania czasu – wyznała Kate w rozmowie z BBC.

Prawda, że piękna inicjatywa?

Zobacz: Księżniczka Charlotte przed wejściem do szkoły usłyszała piękne słowa od księżnej Kate. Co jej powiedziała?


Księżna Kate otwiera festiwal Back To Nature

Księżna Kate otwiera festiwal Back To Nature

Księżna Kate otwiera festiwal Back To Nature

Księżna Kate otwiera festiwal Back To Nature

Księżna Kate w sukience za 8 tysięcy złotych

Księżna Kate w sukience za 8 tysięcy złotych

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×