Szukaj

Księżna Kate zachwyca w Irlandii w dwóch stylizacjach. Wieczorowa obłędna, dzienna to ukłon w stronę zero waste

Księżna Kate w Irlandii zaprezentowała nowe stylizacje. Wieczorem błyszczała w zielonej, efektownej kreacji, a w dzień wystąpiła w starym płaszczu. Oba zestawy zasługują na słowa uznania.
Księżna Kate w Irlandii

Księżna Kate w Irlandii

Księżna Kate od lat cieszy się sporą sympatią wśród sympatyków rodziny królewskiej. Doceniają ją nie tylko za świetny gust i umiejętne łączenie ubrań z sieciówek z tymi od topowych projektantów, ale także za ekologiczne podejście do mody. Żona Wiliama promuje styl życia zero waste – coraz częściej pokazuje się w starych kreacjach.

Księżna Kate w starym płaszczu w Irlandii

Księżna Kate kontynuuje swoją trasę po Irlandii. W środowe południe pokazała się publicznie w zapinanym na guziki, białym płaszczu marki Reiss. Zadebiutowała w nim w 2008 roku, kiedy pojawiła się u boku Williama jeszcze jako jego dziewczyna. Model noszony przez księżną, nie jest już dostępny w sklepach. Można go kupić tylko na aukcjach internetowych, np. na eBayu, gdzie kosztuje około 225 £ (ponad 1100 zł).

Kate stary płaszcz połączyła z czarną bluzką Equipment w białe kropki, obcisłymi jeansami z Zary oraz czarnymi botkami na obcasie.

Księżna Kate na spotkaniu w Irlandii

Księżna Kate na spotkaniu w Irlandii

Księżna Kate w zielonej sukni

Księżna prezentowała się niemal tak zachwycająco, jak podczas pierwszego dnia, gdy nie tylko została sfotografowana na lotnisku, ale także podczas wieczornego wyjścia, gdy z mężem pojawili się w w muzeum browaru Guinnessa. 

Kate włożyła elegancką, zieloną sukienkę, za której projekt odpowiadała marka The Vampire’s Wife. Połączyła ją z kolczykami od H&M, a także stylowymi butami na obcasie od Manolo Blahnik. 

Zobacz także: Księżna Kate i Meghan Markle potwierdziły wspólne wystąpienie. Brytyjskie tabloidy już zacierają ręce


Księżna Kate 2008 r.

Księżna Kate 2008 r.

Księżna Kate w Irlandii w starym płaszczu

Księżna Kate w Irlandii w starym płaszczu

Księżna Kate na spotkaniu w Irlandii

Księżna Kate na spotkaniu w Irlandii

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×