Szukaj

Księżna Kate wyciągnęła z szafy starą kreację i wyglądała jeszcze lepiej niż kilka lat temu! To zasługa świetnych dodatków

Księżna Kate w różowej stylizacji

Księżna Kate w różowej stylizacji

Kate Middleton słynie z tego, że lubi udzielać się w różnego rodzaju akcjach dobroczynnych i charytatywnych. Nie inaczej było i tym razem. Księżna Cambridge pojawiła się dziś na otwarciu hospicjum dla dzieci w Anglii i zachwyciła swoim wyglądem. Zobacz, jak się ubrała.

Księżna Kate jest ulubienicą mediów na całym świecie. Żona księcia Williama jest bardzo wrażliwa na problemy ludu. Dlatego też prowadzi własną fundację i często uczestniczy w różnego rodzaju akcjach charytatywnych. Dzisiaj 37-latka wzięła udział w uroczystym otwarciu hospicjum dla dzieci The Nook w Norfolk w Wielkiej Brytanii.

Zobacz: Księżna Kate wie, jak podkreślić walory swojej sylwetki. Na ostatniej imprezie olśniła wyglądem

Księżna Kate w starej, różowej kreacji. Jak wyglądała?

Hospicjum, w którym pojawiła się księżna Cambridge, prowadzone jest przez jedną z organizacji charytatywnych, którą wspierają członkowie rodziny królewskiej. Budowa nowego centrum dla ciężko chorych dzieci była ogromną inwestycją – kosztowała aż 13 milionów dolarów.

Podczas uroczystości księżna Kate rozmawiała z dziećmi uczęszczającymi do Poringland Primary School, Framingham Earl High School, a także do Hobart High School. Wszyscy uczniowie zaangażowali się w zbiórkę datków na szczytny cel.

Kate bardzo kocha dzieci i ma do nich dobre podejście, o czym mogliśmy przekonać się i tym razem. Gdy w czasie uroczystości jednemu z uczniów było zimno, księżna Cambridge podeszła i potarła ramię chłopca w celu rozgrzania. Nastolatek był bardzo zadowolony z życzliwej reakcji damy dworu i dumnie opowiadał o całym zdarzeniu kolegom.

Na uroczyste otwarcie hospicjum Kate zdecydowała się na stylizację projektu Oscara de la Renty z 2015 roku. Dobrała do niej czarne rajstopy, połyskujące puzderko Aspinal of London, szpilki Gianvito Rossi na stabilnym obcasie oraz okrągłe, złote kolczyki greckiej projektantki Catherine Zoraida.

Księżna Kate w różowej kreacji

Księżna Kate w różowej kreacji

W 2017 roku, gdy księżna Kate po raz pierwszy pokazała się w „słodkiej” stylizacji, zdecydowała się na podobne, czarne akcesoria. Wówczas jednak zrezygnowała ze złotych akcentów. Uwagę przykuwa również zmieniona fryzura Middleton. Obecnie jej włosy są jaśniejsze o kilka tonów, co zdecydowanie działa korzystnie na odbiór całości.

Księżna Kate w różowej kreacji w 2017 roku

Księżna Kate w różowej kreacji w 2017 roku

Księżna wyglądała bardzo elegancko i szykownie, zaryzykujemy nawet, że lepiej niż kilka lat temu, gdy mogliśmy podziwiać ją w tej samej kreacji. Do twarzy jej w intensywnym odcieniu różu.

Zobacz: Księżna Kate poślizgnęła się podczas publicznego wystąpienia. Postawa księcia Williama zasługuje na brawa [WIDEO]


Księżna Kate w różowej kreacji

Księżna Kate w różowej kreacji

Księżna Kate w różowej kreacji

Księżna Kate w różowej kreacji

Księżna Kate w różowej kreacji

Księżna Kate w różowej kreacji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×