Szukaj

Księżna Kate w koktajlowej różowej mini błyszczała na chrzcinach w Windsorze! Takich zgrabnych nóg nie ma nawet Anja Rubik!

W sobotę na zamku Windsor, w rodzinnym gronie odbył się chrzest synka Meghan Markle oraz księcia Harry'ego. Wśród królewskich gości brylowała śliczna księżna Kate, która miała na sobie elegancką różową mini
Księżna Kate,chrzest Archiego

Księżna Kate,chrzest Archiego

Mały hrabia Archie Harrison Mountbatten-Windsor został ochrzczony w sobotę w kaplicy na zamku w Windsorze. Uroczystość kościelna miała charakter bardzo rodzinny, w kaplicy nie było mediów. Na chrzcinach pojawiło się jedynie 25 gości, w tym najbliższa rodzina księcia Harry’ego. Niestety na uroczystości zabrakło królowej Elżbiety II, która przebywa w Szkocji.

Na oficjalnej stronie rodziny królewskiej pojawiły się dwa zdjęcia z chrzcin hrabiego. Na jednym jest Meghan z Harrym oraz synkiem, natomiast na drugim zdjęciu widzimy członków rodziny królewskiej wraz z rodzicami malca. Na zbiorowej fotografii towarzyszą im zatem książę Karol i księżna Kamila, mama Meghan – Doria Ragland, Lady Jane Fellowes oraz Lady Sarah McCorquodale, czyli dwie siostry księżnej Diany. Oczywiście na chrzcinach nie mogło zabraknąć księcia William i księżnej Kate, która siedzi dostojnie na krzesełku ubrana w przepiękną różową mini widowiskowo eksponującą jej zgrabne nogi.

Kreacja Kate ma długi rękaw, a dopasowany krój znakomicie podkreśla jej szczupłą sylwetkę. Ciekawa jest także góra kreacji, która była wykończona elegancką stójką zdobioną szarfą figlarnie zawiązaną pod szyją. Do takiego odważnego looku Kate dobrała bordowe klasyczne szpilki, miała także śliczną dyskretną biżuterię oraz bordowa opaskę we włosach.

Zobaczcie jak pięknie wyglądała na chrzcie Archiego.

Co z tego, że chrzest Archiego jest prywatny. Paparazzi i tak zrobili całą serię kapitalnych zdjęć! Brytyjczycy oszaleli!

Archie Harrison już po chrzcinach! Do sieci trafiły cudne zdjęcia z oficjalnej sesji!

To będą hollywoodzkie chrzciny! Meghan Markle i książę Harry wybrali na chrzestnych dwie wielkie gwiazdy!


Syn księcia Harry'ego i Meghan Markle został ochrzczony w Windsorze

Syn księcia Harry'ego i Meghan Markle został ochrzczony w Windsorze

Księżna Kate na chrzcinach synka księcia Harry'ego i Meghan Markle

Księżna Kate na chrzcinach synka księcia Harry'ego i Meghan Markle

Księżna Kate - Wimbledon 2019, prosta sukienka

Księżna Kate - Wimbledon 2019, prosta sukienka

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×