Księżna Kate w pierwszej ciąży miała zaskakujące hobby. Niestety zabrakło jej… umiejętności. Co przerosło żonę Williama?

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate jest mamą trojga dzieci. Będąc w pierwszej ciąży z księciem Georgem chciała przygotować dla syna wyjątkowy prezent. Niestety zabrakło jej umiejętności. Z czym nie mogła sobie poradzić.

Kate króluje we wszelkich rankingach popularności dotyczących członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Gdy tylko pojawiła się w monarchii, od razu zyskała wielką sympatię Brytyjczyków. Ujęła ich swoim sposobem bycia, niebywałą skromnością i zaangażowaniem, z jakim wykonuje swoje obowiązki wobec królewskiego dworu. Całkiem niedawno razem ze swoim mężem księciem Williamem świętowali dekadę małżeństwa. Z tej okazji udostępnili w sieci kilka kadrów z okazjonalnej sesji zdjęciowej, a pod postem na Instagramie pojawiła się masa życzeń od fanów royalsów z całego świata.

Księżna Kate i wnuk królowej Elżbiety II doczekali się trojga dzieci. Najstarszy z nich to George, który niedawno świętował 8. urodziny. Jego młodsza siostra Charlotte to urocza sześciolatka, a mały Louis już we wrześniu będzie po raz czwarty zdmuchiwał świeczki na torcie.

Księżna Kate w czasie pierwszej ciąży miała zaskakujące hobby

Księżna Kate bardzo chętnie wypełnia swoje obowiązki względem kraju i niemal codziennie odbywa spotkania z przedstawicielami różnych organizacji i grup społecznych. Szczególnym patronatem obejmuje ona dzieci, oraz osoby starsze. Często odwiedza szkoły, przedszkola, a także domy spokojnej starości, gdzie chętnie rozmawia z podopiecznymi i poświęca im swój czas. Podczas takich wizyt bardzo otwarcie zdradza szczegóły ze swojego życia.

Jakiś czas temu odwiedziła Older Yet Wiser, czyli organizację, która wspiera dziadków opiekujących się swoimi wnukami. Tam obserwowała babcie, które pochwaliły swoimi umiejętnościami szydełkowania. W tym momencie księżna przyznała, że będąc w pierwszej ciąży, uczyła się robić na drutach, ponieważ chciała wydziergać sweterek dla pierworodnego syna.

Próbowałam robić na drutach, kiedy byłam w ciąży z Georgem. Próbowałam zrobić mu bardzo wyjątkowy sweter, ale kiedy tylko doszłam do połowy, to wszystko się rozsypało. To niesamowita umiejętność – wyznała.

Chociaż Kate może się pochwalić wieloma talentami, to okazuje się, że robienie na drutach nie jest jednym z nich i mimo wielu chęci sprawiło jej problem.


Księżna Kate i książę William pierwszy raz z księciem George'em

Księżna Kate i książę William pierwszy raz z księciem George'em

Lupo, Kate Middleton, książę William, książę George

Lupo, Kate Middleton, książę William, książę George

Księżna Kate i książę George z księciem Williamem w Nowej Zelandii

Księżna Kate i książę George z księciem Williamem w Nowej Zelandii

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×