Szukaj

„Księżna Kate jest znowu w ciąży!”. Tabloid ujawnia szczegóły, zna już nawet płeć dziecka!

Księżna Kate czwarta ciąża

Księżna Kate czwarta ciąża

Księżna Kate jest w czwartej ciąży?

Chociaż księżna Kate niedawno urodziła księcia Louisa, który 9 lipca zostanie ochrzczony, zagraniczne media donoszą, że ponownie jest w ciąży. Czy spełni się marzenie Kate, a na świecie wkrótce pojawi się jej druga córka? Takie rewelacje opublikował amerykański magazyn Life&Style Weekly.

Mimo że najmłodszy potomek rodziny królewskiej nie został jeszcze ochrzczony, gazeta donosi, że księżna spodziewa się czwartego dziecka. Informator, na którego powołują się dziennikarze, donosi, że marzeniem księżnej Kate jest druga córka. Podobno chce żeby księżniczka Charlotte miała siostrę.

Księżna ma mieć już także ciążowe zachcianki. W dużych ilościach je ciasteczka i indyjskie curry. Rzekomo unika także alkoholu i cierpi na nudności. Zdaniem redakcji jest to powód, dla którego unika wszelkich uroczystości, a nie – jak twierdzą ostatnio brytyjskie media – ze względu na macierzyńskiego.

Czwarta ciążą księżnej Kate – Plotka czy fakt?

Czy plotki o czwartej ciąży księżnej Kate należy brać na serio? Raczej nie do końca, zwłaszcza że w przeszłości to właśnie Life&Style wielokrotnie donosił, że księżna Cambridge spodziewa się bliźniaczek. Za każdym razem jednak informacje okazywały się nieprawdziwe. Dodatkowo żaden inny magazyn tej rewelacji nie podchwycił.

Wiadomo także, że jeśli księżna Kate zdecyduje się na czwarte dziecko, oficjalne informacje pojawią się na Twitterze Kensington Palace  Jak mogą zauważyć fani, w ostatnich dniach pojawiło się wiele postów dotyczących wizyty księcia Williama na Bliskim Wschodzie, ale nic o tym, że jego żona znów jest w ciąży.

Zwyciężczyni Eurowizji skradła show na spotkaniu z księciem Williamem! Odsłoniła nogi w żółtej mini, ale to jej odjechana fryzura była największą sensacją!

Książę William wystawił księżną Kate do wiatru! Musiała iść sama na dwa ważne śluby w rodzinie królewskiej! Dlaczego jej to zrobił?

Teraz to Kate Middleton została w tyle! Meghan Markle pierwszą w historii księżną nominowaną do słynnej nagrody

Kapitalne zdjęcie! Książę William odtworzył legendarną fotkę księżnej Kate z dzieciństwa. Oddał jej piękny hołd w arabskim kraju


Księżna Kate i książę William z synem

Księżna Kate i książę William z synem

Księżna Kate i książę William z synem

Księżna Kate i książę William z synem

Księżna Kate z księciem George'em i księżniczką Charlotte na meczu polo, jest z nimi kochana ciocia

Księżna Kate z księciem George'em i księżniczką Charlotte na meczu polo, jest z nimi kochana ciocia

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×