Szukaj

Księżna Kate o włos od tragedii! Brytyjczycy przeżyli chwile grozy

Księżna Kate – wysokie obcasy

Księżna Kate w ciąży o włos od tragedii

Żona następcy tronu powinna przemyśleć swoją garderobę! Księżna Kate podczas niedawnej oficjalnej wizyty w centrum leczenia uzależnień w Wickford w hrabstwie Essex zaliczyła ryzykowną wpadkę. Obcas buta Kate utknął w kratce kanału odpływowego i ciężarna księżna Cambridge na ułamek sekundy straciła równowagę. Na szczęście po chwili udało jej się uwolnić uwięzioną szpilkę. Upadek dla księżnej, która jest w siódmym miesiącu ciąży, to spore ryzyko.

Kate nie pierwszy raz nabawiła się kłopotów przez swoje szpilki. W 2013 roku, będąc w zaawansowanej ciąży ze swoim pierwszym dzieckiem, księżna Cambridge brała udział w oficjalnych obchodach Dnia Świętego Patryka. Miała na sobie odcięty w talii zielony płaszcz, czarny toczek i zamszowe czółenka na 10-centymetrowej szpilce. W pewnym momencie obcas jednego z butów Kate utknął w kratce kanału odpływowego. Księżna groźnie się zachwiała, ale na szczęście książę William uratował sytuację i podparł żonę.

Doceniamy fakt, że księżna Kate nawet w zaawansowanej ciąży stara się być elegancka, ale jeśli nie ze względu na wygodę, to chociaż dla bezpieczeństwa mogłaby wybierać buty na niższym obcasie. Zasady etykiety królewskiej nie narzucają jej obowiązku noszenia szpilek, więc niższy obcas jest jak najbardziej dozwolony.

Zobacz: Wielkie poruszenie! Księżna Kate uderzyła księcia Williama w twarz!

Zobacz: Coś niebywałego! Do sieci trafiło intymne zdjęcie księżnej Kate i księcia Williama! Królowa Elżbieta nie będzie zadowolona!

https://jastrzabpost.pl/newsy/tiara-na-glowie-ksieznych-co-oznacza-kto-ja-moze-nosic_621413.html

Zobacz: Królowa Elżbieta II zdradziła słodką tajemnicę! To nie ona rządzi na królewskim dworze! Jest ktoś jeszcze bardziej stanowczy!


Księżna Kate bliska upadku

Księżna Kate bliska upadku

Księżna Cambridge w niebieskim płaszczu i zamszowych szpilkach

Księżna Cambridge w niebieskim płaszczu i zamszowych szpilkach

Księżna Cambridge z trudem wysiada z auta

Księżna Cambridge z trudem wysiada z auta

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×