Szukaj

Potworny skandal z księżną Kate w samym centrum! Zagrożone było życie małych dzieci!

Księżna Kate królowa Elżbieta II

Rakotwórcze lalki z podobizną księżnej Kate

Rodzina królewska kolejny raz znalazła się pod obstrzałem, tym razem jednak w centrum skandalu – co nie zdarza się często – znalazła się księżna Kate Ukochana księcia Williama i przyszła królowa Wielkiej Brytanii walczy z poważnym uszczerbkiem na swoim wizerunku, spowodowanym przez trujące lalki dla dzieci. Kompania, która je wyprodukowała, zataiła niebezpieczne dla życia i zdrowia dzieci faktu. Co dokładnie zaszło?

Choć nie jest to w żaden sposób winą księżnej Kate, fala krytyki spłynęła na pałac Kensington, przyszłą królową, jej rodzinę oraz nieudolnych pracowników królowej Elżbiety II, którzy nie potrafili dopilnować posługujących się ich wizerunkiem producentów. Lalki przedstawiające księżną Kate niemal trafiły do sprzedaży. Wyprodukowano je z materiałów, które powodują bezpłodność i raka.

Sprawcami całego zamieszania okazali się być Czesi. Okręt towarowy, który wpłynął kilka dni temu do portu w Wielkiej Brytanii nie wzbudzał wielkiego zainteresowania, nie był w końcu niecodziennym widokiem. Celników zainteresowały jednak plastikowe lalki z podobizną księżnej Kate, które znajdowały się na pokładzie. I dobrze się stało, bo włosy szybko zjeżyły im się na głowach – lalki wyprodukowano z materiału zawierającego rakotwórczy składnik DEHP, mogący bez problemu doprowadzić do śmierci dziecka.

Pałac Kensington i pałac Buckingham milczą w sprawie, ale brytyjskie media szaleją. Strach pomyśleć co mogłoby się stać, gdyby lalki ostatecznie trafiły do sprzedaży…

Matka Meghan Markle jest faworyzowana? Tego nie wolno było zrobić nawet rodzicom księżnej Kate!

Bolesna porażka księżnej Kate i wielki triumf Meghan Markle. Opublikowano pierwszy ważny ranking

Książę William chce zostać królem, a właśnie złamał 350-letnią tradycję! Pomogła mu w tym księżna Kate


×