Szukaj

Już wiadomo w czym tkwi sekret pięknych ust księżnej Kate! Ten magiczny błyszczyk zaraz zniknie ze sklepów!

Księżna Kate zawsze wygląda perfekcyjnie, jej stylizacje natychmiast stają się inspiracją dla mnóstwa kobiet na całym świecie. Ubrania które księżna nosi znikają ze sklepów jak ciepłe bułki. Teraz wydało się jakiego błyszczyka używa żona księcia Williama

Księżna Kate Royal Ascot 2019

Księżna Kate nadal jest ulubienicą większości Brytyjczyków. Choć na horyzoncie pojawiła się młodsza od niej Meghan Markle, to Kate jest ikoną mody i stylu. Księżna zawsze trzyma się protokołu, jej stroje nigdy nie są wyzywające, a każdy drobny szczegół jej wspaniałego wyglądu jest dobierany po dogłębnych przemyśleniach. Żona księcia Williama słynie z pięknych stylizacji, ale również z lśniących długich włosów oraz znakomitego makijażu, którym umiejętnie podkreśla swoje arystokratyczne rysy.

Wielu bacznych obserwatorów życia Kate, dokładnie śledzi firmy których ubrania lśnią na księżnej. Dużym powodzeniem cieszą się także kosmetyki, dzięki którym Kate wygląda młodo i zadbanie. Obecnie wyszedł na jaw kolejny sekret atrakcyjnej księżnej. Żona Williama zawsze ma pięknie lśniące usta, które błyszczą z daleka. Wiadomo już jakich kosmetyków używa Kate do pielęgnacji ust.

Okazało się, że żona następcy brytyjskiego tronu uwielbia błyszczyk marki Clarins. Ta magiczna miksturka w tubce jest dostępna w sieci luksusowych salonów kosmetycznych. Nic więc dziwnego, że w ciągu kilku dni od ujawnienia tajemnicy, błyszczyk opatrzony numerem 01 został prawie całkowicie wykupiony ze sklepów.

W ofercie wysyłkowej jest jeszcze kilka podobnych wersji błyszczyka, jednak Kate wybrała kolor różowy.

Chcecie mieć usta jak księżna Kate, kupcie sobie ten błyszczyk!

 

Książę William chciał odwołać ślub z księżną Kate! Wyszły na jaw szokujące fakty! Takiej afery na dworze brytyjskim dawno nie było!

Księżna Kate pokazała Camilli, gdzie jej miejsce! Czy tak się zachowuje przyszła królowa? Internauci zniesmaczeni

Co za klasa! Księżna Kate w białej stylizacji na Wimbledonie nie miała sobie równych!


Księżna Kate używa popularnego błyszczyka

Księżna Kate używa popularnego błyszczyka

Księżna Kate - Wimbledon 2019

Księżna Kate - Wimbledon 2019

Księżna Kate przerobiła biżuterię księżnej Diany

Księżna Kate przerobiła biżuterię księżnej Diany

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×