Szukaj

Pałac Kensington już świętuje urodziny księżnej Kate! Piękne zdjęcie solenizantki robi furorę w internecie!

Księżna Kate urodziny

Urodzinowe zdjęcie księżnej Kate

Pałac Kensington pokazał zdjęcie z okazji 37 urodzin księżnej Kate. Do fotografii dołączono życzenia dla solenizantki. Co napisano?

Księżna Kate, od momentu w którym dołączyła do rodziny królewskiej, stała się jedną z najpopularniejszych Brytyjek na świecie. Pokochano ją nie tylko za bezbłędne wyczucie trendów w modzie, ale także za godne naśladowania zachowanie podczas uroczystych wydarzeń, które są szczególne nie tylko dla mieszkańców Wielkiej Brytanii. Księżna jest zawsze uśmiechnięta i z życzliwością pochodzi do obywateli swojego kraju.

Nic więc dziwnego, że w dniu, w którym świętuje swoje 37 urodziny, wiele osób pragnie życzyć jej wszelkiej pomyślności. Na Twitterze książęcej pary oficjalnie podziękowano za wszystkie ciepłe słowa skierowane pod adresem solenizantki. Wpis zilustrowano przepięknym zdjęciem księżnej Kate, które zostało wykonane podczas jej zeszłorocznej wizyty na Cyprze:

Dziękujemy wszystkim za przepiękne wiadomości z okazji urodzin księżnej Cambrige – napisano w komunikacie.

Kilka minut wystarczyło, aby wpis Pałacu Kensington opanował cały internet. Zaledwie w ciągu trzech godzin urodzinowe wyrazy wdzięczności od Kate doczekały się na Twitterze prawie dziesięć tysięcy polubień i ponad tysiąca komentarzy.

Jak księżna Kate spędza swoje urodziny?

Kate, podobnie jak w poprzednich latach, zdecydowała się na skromne przyjęcie w domowym zaciszu. Plotki głoszą, że po powrocie księcia George’a i księżniczki Charlotte ze szkoły, w królewskiej jadalni stanie ulubiony tort księżnej o smaku bananowo-kokosowym.

Późnym wieczorem do swojej ukochanej dołączy książę William, który 9 stycznia ma wypełniony służbowymi spotkaniami z przedstawicielami jednego z londyńskich szpitali.

Jak myślicie, jaki prezent dla niej przygotował?

To oni mogli być na miejscu Williama! Księżna Kate spotykała się tylko z wpływowymi przystojniakami! Oto jej najgłośniejsze związki!

Tych szalonych imprez urodzinowych księżna Kate nigdy nie zapomni! W latach swojej młodości nie była grzeczną dziewczynką!

Księżna Kate spędzi urodziny bez męża! Znamy oficjalny powód nieobecności księcia Williama


Czy interesuje cię życie księżnej Kate?

×