Szukaj

Wielka ekscytacja w rodzinie królewskiej. Księżna Kate przekazała radosne wieści. Szykują się niezapomniane święta

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate już niedługo urodzi czwarte dziecko. Po raz kolejny zagraniczny tabloid donosi o kolejnym potomku księcia Williama. Co tym razem możemy przeczytać?

O czwartej ciąży Kate spekuluje się niemal od chwili, w której na świat przyszedł książę Louis. Niedawno mogliśmy przeczytać w  amerykańskiej kolorowej prasie, że żona Williama nie zdecyduje się na kolejnego potomka, a wszystko przez poważną ciążową dolegliwość, na którą cierpiała w trakcie trzech poprzednich ciąż. Zupełnie inne informacje przekazuje Women’s Day, który twierdzi, że jeszcze w tym roku księżna przekaże światu radosną nowinę.

Księżna Kate jest w czwartej ciąży?

Kiedy tabloidy mają przesyt informacji na temat Meghan i Harry’ego czy Karola i Camilli, na tapet trafia Kate i jej kolejna ciąża. Co kilka miesięcy w prasie pojawiają się doniesienia o 4 royal baby. Za każdym razem w artykułach pojawiają się informacje  na temat zaobserwowanych przez dziennikarzy objawów i prawdopodobna data rozwiązania. Tak jest też i tym razem.

Księżna Kate urodzi w święta Bożego Narodzenia?

Księżna Kate urodzi w święta Bożego Narodzenia?

Women’s Day donosi, że księżna Kate będzie miała świąteczne dziecko. W numerze pojawiają się informacje, że najbliżsi już bardzo się ucieszyli, a żona Williama niedługo przekaże wieści królowej Elżbiecie.

Zawsze marzyli o czwórce dzieci – twierdzi informator. – Już podzielili się wiadomościami ze swoimi maluchami – szczególnie z Charlotte, która jest bardzo podekscytowana. Liczy, że będzie miała siostrę.

Mniej zadowolony jest podobno George, który wolałby na święta nowy zestaw Lego Star Wars niż rodzeństwo. Niemniej jednak radosne wieści już obiegły rodzinę królewską.

Wszyscy mogliby się rzucić z gratulacjami, gdyby nie to, że historia pojawiła się już w ubiegłe Boże Narodzenie i zdecydowanie należy ją włożyć między bajki. Wystarczy spojrzeć na najnowsze zdjęcia Kate, na których nie ma ani odrobiny krągłości.


Księżna Cambridge z wizytą w fundacji Baby Basics

Księżna Cambridge z wizytą w fundacji Baby Basics

Księżna Kate w białej sukience na spotkaniu

Księżna Kate w białej sukience na spotkaniu

Księżna Kate - pierwsze wyjście po kwarantannie

Księżna Kate - pierwsze wyjście po kwarantannie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×