Szukaj

Znowu mówią o ciąży księżnej Kate. Tym razem pojawił się intrygujący sygnał. Będzie druga córeczka?

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate jest po raz kolejny w ciąży? Zagraniczna prasa donosi, że Middleton i książę William zostaną rodzicami po raz czwarty, a urodzi się druga córeczka. Skąd takie rewelacje?

Kate Middleton w trzecim miesiącu czwartej ciąży? Wszystkie znaki wskazują na to, że rodzina księżnej i księcia Williama się powiększy. Zagraniczna prasa dopatrzyła się szczególnie jednego sygnału. Mało tego, są przypuszczenia, że będzie druga dziewczynka.

Czy księżna Kate jest w ciąży z drugą córką?

Women’s Day donosi o ciąży Middleton. Plotki zaczęły się od nowa po tym, jak Kate dostrzeżono wkradającą się razem z Williamem do londyńskiego szpitala. Wizyta była kontrolna, przed ogłoszeniem wieści. Mówiono również, że książę odwiedził swoją babcię, królową Elżbietę, aby poinformować ją o zbliżającym się powiększeniu rodziny.

Pomimo wysiłków księcia Williama i Middleton, aby utrzymać ciążę w tajemnicy, nie udało się im to. Wieści wypłynęły od informatora z pałacu. Podobno dwór poczuł ulgę po koszmarnym roku, który przeżyła rodzina królewska. Chodzi oczywiście o doniesienia o rzekomym romansie księcia Williama, odejście księcia Harry’ego i Meghan Markle z rodziny oraz o związek księcia Andrzeja z Jeffreyem Epsteinem.

Nowe dziecko ma być kolejną dziewczynką i książę William jest bardzo szczęśliwy.

William jest bardzo dumny ze swojej rodziny i tego, co dała mu Kate. Martwi się o nią jak zwykle, ale miło jest widzieć, jak mięknie – powiedział informator.

Podobno Kate Middleton jest również bardzo zadowolona z równowagi swojej rodziny wraz z przybyciem nowego dziecka.

Mieć dwóch chłopców i dwie dziewczynki byłoby spełnieniem marzeń Kate. Zawsze marzyła o naśladowaniu Królowej i posiadaniu czworga dzieci, bez względu na to, jak trudne były jej ciąże.

Doniesienia o czwartej ciąży Kate wracają jak bumerang, ale tym razem jest podobno bardzo intrygujący sygnał, który wychwyciły tabloidy. Mianowicie Kate i William mieli w bardziej czuły sposób mówić podczas ostatnich relacji online o Charlotte. Powszechnie wiadomo jest, że dziewczynka marzy o siostrze. Może coś być na rzeczy.


Księżna Kate w sukience Gosi Baczynskiej

Księżna Kate w sukience Gosi Baczynskiej

Księżna Kate w różowej sukni

Księżna Kate w różowej sukni

Księżna Kate w Irlandii w starym płaszczu

Księżna Kate w Irlandii w starym płaszczu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×