Szukaj

Księżna Kate upokorzyła Meghan Markle! Ich wojna zaczyna wymykać się spod kontroli?

Księżna Kate Meghan Markle

Księżna Kate nie zaprosiła Meghan Markle na urodziny

Księżna Kate nie wysłała zaproszenia do Meghan Markle i księcia Harry’ego na swoje urodziny. Zaprosiła bliskich przyjaciół i członków rodziny, ale pominęła księżną Sussex. Dlaczego tak ją upokorzyła?

Konflikt pomiędzy Meghan Markleksiężną Kate wcale nie zamierza ucichnąć. Choć w trakcie Bożego Narodzenia obie księżne zachowywały się przyzwoicie, a nawet rozmawiały ze sobą w drodze do kościoła, to wszystko zdaje się być jedynie fasadą. Świetnie odegrane pod publiczkę przedstawienie wystarczyło jednak na krótko. Jak twierdzą brytyjskie tabloidy, księżna Kate przeszła od defensywy do ataku i tym razem to ona dopiekła swojej szwagierce. I to wszystko na oczach ich najbliższego otoczenia.

Poszło o rzecz z pozoru błahą. Niedawno Kate świętowała swoje 37. urodziny. Na przyjęcie, które odbyło się w Anmer Hall, zaprosiła między innymi Sophie Carter, matkę chrzestną księżniczki Charlotte i jej męża Roberta Snuggsa, oraz Emilie Jardine-Paterson z mężem Davidem – matkę chrzestną księcia George’a. Nie zabrakło również księżniczki Eugenii i Beatrice, a także paru innych znajomych. Na liście gości próżno jednak szukać Meghan i jej męża, księcia Harry’ego

Jak twierdzi prasa, Kate celowo upokorzyła Meghan zapraszając wszystkich najbliższych poza nią samą i księciem Harrym. Jako przyszła królowa ma ogromny wpływ na życie towarzyskie najbliższego rodzinie królewskiej kręgu i tak jawne wykluczenie z niego Markle wysyła potężny sygnał.

Myślicie, że wojna przybierze jeszcze gorszy obrót?

Wyciekła tajna lista rodziców chrzestnych dziecka Meghan i księcia Harry’ego! Nie ma na niej Kate i Williama

Książę William i księżna Kate rozstali się przez księcia Karola! Sensacyjne doniesienia brytyjskiej prasy

Tych szalonych imprez urodzinowych księżna Kate nigdy nie zapomni! W latach swojej młodości nie była grzeczną dziewczynką!


Księżna Kate – urodziny 2008

Księżna Kate – urodziny 2008

Księżna Kate i książę George w Norfolk, 2015 rok

Księżna Kate i książę George w Norfolk, 2015 rok

Księżna Kate 2007 r.

Księżna Kate 2007 r.

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×