Szukaj

Księżna Kate błysnęła przed kamerą ekranem swojego smartfona. Wydało się, jakich emotikonów używa najczęściej

Kate Middleton

Kate Middleton

Księżna Kate zdecydowanie jest ulubienicą Brytyjczyków. Traktują ją wręcz jak dziewczynę z sąsiedztwa. Nie można się więc dziwić, że chcą wiedzieć jak najwięcej o jej życiu. Żona Williama zdradziła internautom, jakich emotikonów używa najczęściej. Będziecie zaskoczeni.

Księżna Kate zdecydowanie jest najjaśniej świecącą gwiazdą w całej rodzinie królewskiej. Razem ze swoim mężem Williamem bardzo czynnie uczestniczą w życiu monarchii. Przyszły kandydat na króla Wielkiej Brytanii wraz z żoną dumnie reprezentują królową podczas wszystkich ważnych dla Windsorów uroczystości. Nie brakuje ich podczas największych wydarzeń. Chętnie udzielają się także charytatywnie. Zwłaszcza teraz, w czasach pandemii, gdy tak bardzo potrzebne jest wzajemne wsparcie, starają się pochylić nad problemami różnych środowisk.

Nawet podczas wiosennej kwarantanny małżonkowie nadal wypełniali swoje obowiązki związane z monarchią. Chociaż nie opuszczali swojej posiadłości w Norfolk, to chętnie łączyli się z przedstawicielami różnych profesji oraz ich rodzinami za pomocą Internetu. Uczestniczyli w wideorozmowach i starali się dodawać otuchy tym, którzy tego najbardziej potrzebowali. Nie można się dziwić Brytyjczykom, że tak bardzo upodobali sobie księżną Kate, która z wrodzoną życzliwością przygląda się problemom nurtujących naród.

Pałac Kensington z racji kwarantanny urządził serię pytań i odpowiedzi, podczas której żona księcia Williama zdradziła nieco więcej szczegółów ze swojego życia.

Jakich emotikonów używa księżna Kate?

Kate Middleton pomimo tego, że wręcz wzorcowo trzyma się dworskiej etykiety, jest postrzegana jako ta, która do rodziny królewskiej wprowadziła sporo normalności w codziennym życiu. Szybko stała się ulubienicą Brytyjczyków, którzy chcą widzieć o niej jak najwięcej. Ostatnio zdecydowała się odpowiedzieć na pytania, które przysyłali jej internauci.

Nagranie, na którym matka trójki dzieci zdradza ciekawostki ze swojej prywatności, pojawiło się na oficjalnym profilu Pałacu Kensington. Rozmowę zatytułowano: Wczesne lata. Pytania dotyczyły tego, jak ważne są pierwsze lata życia w rozwoju człowieka.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy w ciągu tygodnia zadali pytanie dotyczące wczesnych lat. Widzieliśmy tak niesamowitą reakcję, dotykającą tak wielu różnych aspektów wczesnych lat.

Atmosfera spotkania była bardzo luźna, wręcz przyjacielska, a księżna czuła się niesamowicie swobodnie. Cały czas uśmiechała się i gestykulowała. Podczas nagrania widzimy, że bez żadnego skrępowanie pokazuje do kamery swój telefon komórkowy. Na ekranie możemy zobaczyć, jakie wiadomości wysyła do swojej rodziny i przyjaciół oraz jakich emotikonów najczęściej używa.

Okazuje się, że wśród jej ulubionych grafik są między innymi: pokrojony ogórek, ananas, trzymające się za ręce dziewczynki oraz… przeklinająca buźka. Trzeba przyznać, że to dosyć zaskakujące wybory jak na księżną.


Kate Middleton

Kate Middleton

Kate Middleton

Kate Middleton

Kate Middleton

Kate Middleton

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×