Szukaj

Kate udziela porad Elżbiecie II! Wyciekł zapis sekretnej rozmowy księżnej z królową

Księżna Kate, królowa Elżbieta II

Księżna Kate, królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II korzysta z rad księżnej Kate. Okazuje się, że żona Williama ma jeszcze bliższe relacje z monarchinią niż się wszystkim wydawało.

Kate jest ulubienicą Brytyjczyków. Idealnie odnalazła się w swojej roli i świetnie spisuje się, reprezentując monarchię. Zresztą poddani królowej Elżbiety II od razu pokochali tę dziewczynę z ludu, która zawsze nienagannie wygląda, zachwyca uśmiechem i daleka jest od skandali.

Żona Williama szybko stała się idolką pań, które obserwują wnikliwie jej stylizacje, które potem chętnie przenoszą do własnej garderoby. Mówi się nawet o efekcie Kate – jeśli tylko księżna ma na sobie jakieś ubranie z sieciówki, to ono natychmiast znika z półek sklepowych i magazynów.

Idealnie także sprawdza się jako żona i matka. George, Charlotte i Loius, wychowywani pod czujnym okiem mamy, także zaskarbili sobie sympatię społeczeństwa, a Kate dokłada wszelkich starań, żeby mieli jak najbardziej normalne dzieciństwo. Okazuje się, że także królowa Elżbieta ma do niej ogromne zaufanie, nawet prosi ją o rady.

Kate udziela rad królowej Elżbiecie II

Z mężem i najstarszym synem u boku, czyli drugim i trzecim członkiem rodziny królewskiej w kolejce do tronu, nie może zaskakiwać, że księżna Cambridge często popularnością dogania królową. Jednak komentator królewski Duncan Larcombe twierdzi, że Kate i Elżbieta II są tak blisko, że monarchini bardzo się cieszy z takiego stanu rzeczy.

Panie mają nawet bezpośrednią linię telefoniczną, bo królowa lubi być informowana na bieżąco, co nowego u George’a, Charlotte i Loiusa.

Kate ma własną bezpośrednią linię, aby porozmawiać z królową. Przekazuje jej głównie aktualne informacje na temat dzieci. Monarchini też zawsze polega na niej, prosząc o radę. Kate zachowuje równowagę między kłanianiem się jej jako głowie rodziny królewskiej w miejscach publicznych, a możliwością kontaktowania się z nią jako prababcią swoich dzieci.

Ma to szczególne znaczenie w czasie narodowej kwarantanny. Członkowie rodziny królewskiej nie mogą odwiedzać się osobiście, ale dzięki Kate królowa Elżbieta II wie, jak rozmawiać na czacie wideo.

Uważa się, że to Kate nauczyła królową posługiwania się Zoomem i to było dla niej cudowne, bo mogła widzieć swoje prawnuki i pozostawać z nimi w kontakcie – mówi Duncan.

Komentator twierdzi, że ich ostatnia rozmowa dotyczyła dzieci, a szczególnie tego, jak radzą sobie z izolacją i nauką zdalną. Monarchini miała się także zachwycać pieskiem, którego jej prawnuki dostały w prezencie od brata Kate.


Księżna Kate i książę William oprowadzili królową Elżbietę II po ogrodach

Księżna Kate i książę William oprowadzili królową Elżbietę II po ogrodach

Księżna Kate i książę William oprowadzili królową Elżbietę II po ogrodach

Księżna Kate i książę William oprowadzili królową Elżbietę II po ogrodach

Królowa Elżbieta II , Kate i William- garden party w pałacu  Buckingham

Królowa Elżbieta II , Kate i William- garden party w pałacu Buckingham

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×