Szukaj

Książę Louis bardzo wyrósł. Urodzinowe zdjęcie zrobione przez Kate pokazuje małego dżentelmena. Jaki on podobny do mamy!

Księżna Kate

Księżna Kate

Książę Louis świętuje 3 urodziny. Z tej okazji w sieci pojawił się jego nowy oficjalny portret, który zrobiła księżna Kate. Internauci są nim zachwyceni.

Niedawno rodzina królewska pogrążyła się w żałobie. Zmarł książę Filip, ukochany mąż królowej Elżbiety II. Jego pogrzeb odbył się w sobotę, 17 kwietnia. Uczestniczyła w nim najbliższa rodzina zmarłego, w tym jego żona, dzieci i wnuki. Specjalnie na tę uroczystość do Wielkiej Brytanii przyleciał książę Harry, który od ponad roku mieszka w Stanach Zjednoczonych.

Mąż Meghan Markle kilka dni temu poleciał za ocean, a rodzina królewska powoli wraca do wypełniania służbowych obowiązków. Niedawno książę William i księżna Kate pojawili się publicznie po raz pierwszy od pogrzebu dziadka. Para uczciła pamięć księcia Filipa podczas oficjalnego wystąpienia, o czym przeczytasz tutaj.

Księżna Kate uczciła 3. urodziny księcia Louisa. Nowy portret chłopca

Księżna Kate i książę William uczcili urodziny najmłodszego syna, Louisa, który w piątek skończył trzy lata. Z tej okazji na oficjalnym profilu na Instagramie małżonków pojawił się najnowszy portret uroczego chłopca. Powstał on tuż przed pierwszym dniem księcia w Willcocks Nursery School. Fotografię zrobiła jego mama.

Louis ma na sobie granatowy sweter, krótkie spodenki, sportowe buty i ciemne skarpety. Na plecach ma ciemnoniebieski plecak, w którym jak można przypuszczać, znajdują się niezbędne rzeczy. Na twarzy chłopca gości szeroki uśmiech.

Zdjęcie zostało zrobione na początku tygodnia przez księżną, zanim chłopiec wybrał się na swój pierwszy dzień w przedszkolu. Książę i księżna z przyjemnością dzielą się nowym wizerunkiem księcia Louisa.

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach składają chłopcu życzenia, a także piszą, że jest on bardzo podobny do swojej mamy:

  • Książę Louis jest niemal kopią księżnej Kate. Przepiękne jest to zdjęcie.
  • Bardzo mi się podoba ta fotografia, Louis jest taki uroczy. Wszystkiego najlepszego!
  • Nie mogę się napatrzeć na tę fotografię. Księżna Kate ma talent do robienia zdjęć. Doskonała robota. Louis jest przeuroczy.

Nie jest to pierwszy portret autorstwa księżnej Kate, który przypadł do gustu internautom. Żona Williama co jakiś czas dokumentuje ważne, rodzinne momenty. Niektórymi zdjęciami dzieli się z fanami rodziny królewskiej, co wzbudza powszechny zachwyt.


Książę Louis - nowy portret z okazji 3 urodzin

Książę Louis - nowy portret z okazji 3 urodzin

Książę William, Louis i George

Książę William, Louis i George

Książe Louis – urodzinowa sesja

Książe Louis – urodzinowa sesja

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×