Szukaj

Księżna Kate ostentacyjnie opuściła karocę, w której jechała razem z Meghan Markle! Było o kork od skandalu!

Księżna Kate cierpi na chorobę lokomocyjną. Podczas ostatniego przejazdu karocą o mały włos a zwymiotowałaby na siedzącą naprzeciw niej Meghan Markle.
Księżna Kate i Meghan MArkle

Tropping the Colour 2019, czyli uroczyste przyjęcie z okazji urodzin królowej Elżbiety II, od XVI wieku budzi sporo emocji w całej Wielkiej Brytanii. W tym roku rumieńców całej imprezie dodała obecność powracającej po porodzie Meghan Markle. Okazuje się, że księżna Sussexu nie była jedyną “atrakcją” cieszącą oko paparazzi, mediów i ludu. Sporo miejsca lokalna prasa poświęciła także księżnej Kate, i to teraz, gdy od parady minął ponad tydzień.

Powodem nagłego powrotu do wydarzeń z 8 czerwca było zachowanie księżnej Cambridge, której w trakcie przejazdu karocą po wyboistej drodze zebrało jej się na mdłości. Okazuje się, że Kate cierpi na chorobę lokomocyjną. Gdy zebrany tłum skandował jej imię przesyłając symboliczne pozdrowienia, przyszła królowa Anglii dzielnie walczyła ze sobą, aby nie zwymiotować na siedzącą naprzeciw niej Meghan:

Prawda jest taka że księżna Cambridge bardzo choruje i nie lubi kołysania powozów. Martwiła się, że może ją zemdlić w każdej chwil – relacjonuje Express.

Gdy tylko przejazd zakończył się, Kate ostentacyjnie opuściła karocę i udała się na przygotowane dla niej miejsce.

Zobacz: Księżna Kate pokazała charakterek. Kapitalnie odgryzła się księciu Williamowi za niewierność! Jest odważniejsza niż księżna Diana!

Zobacz: Magda Gessler pochwaliła się swoją garderobą! Ma więcej kreacji niż księżna Kate! [WIDEO]

Zobacz: Oniemieliśmy! Księżna Kate w najnowszej stylizacji wygląda jak anioł! To zasługa kreacji z recyklingu!


Czy interesuje cię życie księżnej Kate?

×