Szukaj

Księżna Kate zadziwiła wszystkich swoją torebką! Zachowanie na miarę królowej Elżbiety II!

Księżna Kate zachowuje się jak królowa Elżbieta II. Żona księcia Williama w genialny sposób komunikuje się z personelem. Używa do tego torebki. 

Księżna Kate zachowuje się jak królowa

Księżna Kate, od momentu w którym dołączyła do rodziny królewskiej, na swoich barkach dźwiga masę obowiązków, do których zaliczyć należy publiczne spotkania i wystąpienia przed tysiącami poddanych. Okazuje się, że żona księcia Williama znalazła sprytny sposób na to, by uniknąć niezręcznych sytuacji.

Według Myki Meier, założycielki Beaumont Etiquette, księżna Cambridge często celowo trzyma torebkę w ręku nie tylko ze względów estetycznych, ale przede wszystkim jako formę kontaktu ze swoimi współpracownikami:

Księżna, kiedy jest na publicznej imprezie, chwyta torebkę w dłoń w momencie, w którym uścisk dłoni jest niewygodny – powiedział królewski ekspert w rozmowie z „Good Housekeeping US”.

Trener etykiet William Hanson wyjaśnił, że istnieje także  praktyczny powód dla tego subtelnego gestu:

Trzymając coś takiego jak torebka ma doskonałą wymówkę, aby nie wyciągać ręki do wszystkich. W ten sposób unika sytuacji, że w jednym miejscu tkwiłaby cały dzień, zajmując się tylko tym.

Pomocny dla księżnej w tej kwestii jest protokół, który stanowi, że nikt nie powinien jako pierwszy wyciągać dłoni na powitanie w kierunku Kate. Dzięki temu przyszła królowa Wielkiej Brytanii nigdy nie zostanie przyłapana na tym, że nie chce się przywitać.

Podobnie podczas oficjalnych spotkań zachowuje się królowa Elżbieta II. Monarchini umieszcza swoją charakterystyczną torebkę Launer na krześle wtedy, gdy chce prowadzić długotrwałą rozmowę z gościem. Jeśli jednak przenosi ją na podłogę, sygnalizuje personelowi by ten przerwał rozmowę.

Wiedzieliście o tym?

Zobacz: Książę George wyjawił największą tajemnicę dotyczącą syna Meghan Markle! Wszyscy to przeoczyli!

Zobacz: Co robiła księżna Kate, gdy Meghan Markle pokazywała syna? Do sieci trafiły zdjęcia zrobione przez paparazzi

Zobacz: Pierwszy wywiad z Meghan Markle po porodzie. Opowiedziała o synu – do kogo jest podobny? Księżna ma pewne wątpliwości [WIDEO]


Księżna Kate w sukience spod której widać było jej bieliznę

Księżna Kate w sukience spod której widać było jej bieliznę

Zamszowa torebka księżnej Kate

Zamszowa torebka księżnej Kate

Księżna Kate w zielonej sukience w grochy odwiedza dzieci w szpitalu

Księżna Kate w zielonej sukience w grochy odwiedza dzieci w szpitalu

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×