Szukaj

Świąteczna miniówka i nie najlepsze dodatki. O tych zdjęciach księżna Kate wolałaby zapomnieć

Księżna Kate stylizacje

Księżna Kate stylizacje

Księżna Kate w starej świątecznej stylizacji

O tym, że trendy powracają do łask po latach wie każdy, kto chociaż trochę interesuje się modą. Fakt ten niedawno udowodniła księżna Kate. Żona księcia Williama, podczas oficjalnego wyjścia, nieco odświeżyła stylizację sprzed lat. W obydwu przypadkach wyglądała… ciekawie.

Przypomnijmy, że podczas świątecznej imprezy w Kensington Palace w tym tygodniu Kate zaprezentowała się  w spódnicy w kratę, którą zestawiła z czarnym sweterkiem. Połączenie to zyskało sympatię fanów, a księżna stała się bohaterką artykułów niemal na całym świece.

Okazuje się jednak, że jak zauważyli królewscy fani, to nie pierwszy raz kiedy zdecydowała się takie połączenie. W uderzająco podobnym zestawie pokazała się w Londynie 10 lat temu. Wówczas 26-letnia Kate wybierała się na randkę z Williamem. Założyła spódnicę, którą połączyła z kolorystycznie podobnymi ubraniami.

Zauważalna różnica między strojami z lat 2008 i 2018 to długość spódnicy – w tym tygodniu Kate wybrała spódniczkę do kostek, dziesięć lat temu mini. Zamiast sweterka sięgnęła po golf i marynarkę. Zdecydowała się także na inną fryzurę. Do obecnej stylizacji dopasowała loki, w poprzedniej postawiła na proste włosy.

Co zdecydowanie było dobrym wyborem. W odświeżonej wersji stylizacji Kate prezentowała się znacznie lepiej niż przed laty. Dodawała, a nie odejmowała jej uroku, co widać na zdjęciach, które od kilku godzin krążą w sieci. Pomimo tego, wielu fanów zaczęło chwalić i komplementować jej „ponadczasowy” styl.

Jedna z komentujących na Twitterze przyznała, że księżna od momentu, w którym dołączyła do królewskiej rodziny wcale nie zmieniła modowego gustu, a jedynie wymieniła kilka części swojej garderoby na bardziej „spokojne” i luksusowe:

Dziesięć lat później styl dziewczyny niewiele się zmienił. Jest nadal tą samą nieśmiałą, szczęśliwą i zrelaksowaną osobą, jaką była kiedyś.

Zgadzacie się, z tym stwierdzeniem, że Kate nadal wygląda tak samo dobrze jak dziesięć lat temu? My raczej skłaniamy się ku opiniom o ewolucji stylu Middleton i wyrobieniu gustu na bardziej trafiony.

Porównanie możecie zobaczyć poniżej:

Księżna Kate publicznie uderzyła księcia Williama w twarz! Od tej strony jej nie znaliśmy

Nowa księżna to niezłe ziółko! Nie tylko Kate ma serdecznie dość Meghan Markle!

Książęca para udała się z wizytą na Cypr! Księżna Kate wyraźnie zainspirowała się stylem Melanii Trump!


Księżna Kate na świątecznym przyjęciu w ogrodach pałacu Kensington

Księżna Kate na świątecznym przyjęciu w ogrodach pałacu Kensington

Księżna Kate w świątecznej spódnicy

Księżna Kate w świątecznej spódnicy

Księżna Kate w świątecznej stylizacji

Księżna Kate w świątecznej stylizacji

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×