Szukaj

Księżna Kate w różowym garniturze. Rzadko się tak ubiera. A szkoda, bo wygląda świetnie

Księżna Kate w różowym garniturze? Zaskakujący jak na nią wybór, a wyglądała świetnie. Szkoda, że tak rzadko decyduje się na taki kolor. Sami zobaczcie.
Księżna Kate w różowym garniturze

Księżna Kate w różowym garniturze

Księżna Kate znana jest z tego, że w swoich stylizacjach trzyma się kilku barw. Zdecydowanie jej ulubionym jest zieleń. Nie brakuje wszelkich odcieni brązu, beżu i szarości. Pojawia się też czerwień w wielu swoich odsłonach, ale bardzo rzadko można ją spotkać w różu. Szkoda, bo prezentuje się w nim świetnie, co udowodniła zakładając takiego koloru garnitur podczas spotkania z pracownikami socjalnymi i służby zdrowia w piątkowe popołudnie.

Jak wyglądała Księżna Kate w różowym garniturze?

Księżna Kate i książę William spotkali się z pracownikami socjalnymi i przedstawicielami służby zdrowia, żeby okazać im swoje wsparcie, zwłaszcza w tak ciężkim dla nich okresie, jakim jest pandemia koronawirusa. Zdjęcia za spotkania opublikowali na swoim Instagramie.

Kate prezentowała się niezwykle stylowo w garniturze w stonowanym odcieniu różu. Spodnie cygaretki o długości 7/8 i obszerna marynarka nie ukryły jej wspaniałej sylwetki. Do całości dobrała beżowy top i szare buty na obcasie. Włosy pozostawiła rozpuszczone – takie uczesanie staje się pomału jej znakiem rozpoznawczym.

Trzeba przyznać, że rzadko wybierany przez księżną kolor bardzo jej pasuje. Klasyczny zestaw w odcieniu różu był idealnym wyborem. Kate wyglądała pięknie.

View this post on Instagram

Catherine and I were proud to visit staff working at NHS 111, to pass on our personal thanks, along with those of my grandmother and father, to staff working around the clock to provide care and advice to those that need it most. • The last few weeks, and more recent days have been understandably concerning with the continuing spread of coronavirus. • But it’s at times like this when we realise just how much the NHS represents the very best of our country and society – people from all backgrounds and walks of life with different experiences and skills, pulling together for the common good. • Not only are NHS staff and emergency workers responding to the needs of the public, they – like the rest of us – are concerned about their families, friends and loved ones. • They need our support as much as we need theirs. • All of us have a part to play if we’re going to protect the most vulnerable. • That means acting on the latest expert advice, staying home if we or those we live with have symptoms, and avoiding non-essential contact to help reduce the spread of the virus. • — The Duke of Cambridge

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

Fani obserwujący profil pary książęcej są nie tylko zachwyceni wyglądem Kate, ale także komentują zaangażowanie pary w problem walki koronawirusem. Niejednokrotnie są zdziwieni skala zjawiska i z niedowierzaniem pytają, czy rzeczywiście nie powinni wychodzić z domu.

  • Nie jest bezpiecznie nawet wyjść na zewnątrz? Trzymajcie się Kate i Williamie.
  • Pieknie Kate, niesamowity garnitur. Proszę, uważajcie na siebie.
  • Świetna robota. I ten garnitur! – piszą internauci.

Zobacz także: Kate i William przez 10 lat skrywali przed światem zaręczynowy sekret. Dopiero teraz go zdradzili


Księżna Kate w różowym garniturze

Księżna Kate w różowym garniturze

Księżna Kate w różowym garniturze

Księżna Kate w różowym garniturze

Księżna Kate w różowym garniturze

Księżna Kate w różowym garniturze

Dodaj komentarz

  • SOPHII pisze:

    JEST JAK BUDYŃ MDŁA I BEZ GUSTU, CIOTKA KLOTKA, BABKA MA WIĘCEJ POLOTU ….EHHH

  • Gość chłodnym okiem pisze:

    Ludzie, litości. Garnitur jak garnitur, raczej przeciętny. Kobieta chuda i niespecjalnie ładna, w nieokreślonym wieku. Ma lekko różowa karnacje, więc podejrzewam, że na żywo tak sobie…

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×