Księżna Kate kończy 40 lat. Ostro imprezowała, zanim została księżną. Tych zdjęć wstydzi się cała rodzina królewska

Księżna Kate stare zdjęcia

Księżna Kate stare zdjęcia

Księżna Kate kończy dziś 40 lat! Jak bawiła się, zanim została członkiem rodziny królewskiej? Dziś na widok tych zdjęć zapadłaby się ze wstydu!

9 stycznia księżna Kate kończy 40 lat. Obecnie to konserwatywna i stateczna dama. Nie zawsze tak było. Zanim dołączyła do rodziny królewskiej, lubiła zaimprezować. Dobrą okazją do świętowania były m.in. jej urodziny. W galerii przedstawiamy wam jej stare fotki z imprez. Do 2009 roku było naprawdę ostro! Potem Kate nie naruszała już rażąco protokołu.

2007 rok – 25. urodziny Kate. Jak pojechała do klubu?

Jednymi z najsłynniejszych imprezowych ujęć Kate są te z jej urodzin w 2007 roku. Przyszła księżna została wtedy sfotografowana wraz z siostrą – Pippą Middleton, która zorganizowała dla niej imprezę w jednym z londyńskich klubów. Kate nawet nie myślała jeszcze o protokole dworskim. Ubrała na przyjęcie wyzywającą suknię z głębokim dekoltem. 25. urodziny Kate wywołały tak niezdrową fascynację mediów, że rodzina królewska wydała specjalny komunikat, w którym poprosiła o to, aby uszanować prywatność dziewczyny.

2007 rok – Kate ostro zabawiła się w klubie. Wyglądała na zmęczoną?

W tym samym roku Kate wykonano kompromitujące fotki po wyjściu z klubu Mamilanji w Chelsea. Kate, ubrana w niebieską suknię, wyglądała na nich na dość „zmęczoną”. Trzeba przyznać, że 2007 rok obfitował dla przyszłej arystokratki w niezliczoną ilość imprez… Szkoda tylko, że książę William, ze względu na protokół, nie mógł w nich uczestniczyć.

Posted by Princesa Kate Middleton on Monday, February 1, 2016

2007 rok – gdzie przyłapano Kate?

Latem 2007 roku Kate została przyłapana przez fotoreporterów na chwilę po opuszczeniu londyńskiego klubu Boujis Nightclub. Natrętni dziennikarze nie chcieli jej odpuścić. Kilku z nich pobiegło za nią aż do samego samochodu, gdzie udało się im zarejestrować moment, gdy księżna siadała na miejscu dla pasażera.

2007 rok – Kate na imprezie ze znanym pisarzem. Co tam robiła?

W 2007 roku Kate i Pippa wzięły jeszcze udział w imprezie promującej książkę Młody Stalin autorstwa historyka Simona Sebaga Montefiore. Ta impreza była jedną z najspokojniejszych w jej młodym życiu. Spotkanie ze znanym pisarzem tak się spodobało siostrom, że Pippa zakupiła w jego trakcie najnowszy egzemplarz książki autora.

2008 rok – Kate „odpaliła wrotki” jako „królowa disco”. Jak wyglądała?

Także 2008 rok był dla Kate czasem imprez. W dniu swoich urodzin wybrała się z siostrą Pippą do popularnego klubu Kitts Club na Sloane Square. Na miejscu pojawiła się w cekinowej bluzce i króciutkich szortach. Jej strój można uznać za co najmniej kiczowaty. To może lepiej, że dziś obowiązuje ją ścisły protokół? Również w tej imprezie nie towarzyszył jej William. Wycieczkę do klubu poprzedziła krótka rozgrzewka w mieszkaniu i w restauracji.

Na filmiku poniżej zobaczycie kilka ujęć Kate wykonanych podczas disco party, na których m.in. jeździ na wrotkach.

Przyszła księżna wyglądała o wiele lepiej już następnego dnia.

Księżna Kate dzień po imprezie urodzinowej, 10 stycznia 2008

2009 rok – 27. urodziny Kate. Jak wyglądały jej ostatnie szalone urodziny?

27. urodziny były dla Kate czasem pożegnania z klubami. Wraz z Williamem spędziła ten czas tylko we dwoje w chatce królewskiej w Balmoral w Szkocji. Książę miał wtedy przygotować ukochanej uroczystą kolację przy świecach. W prezencie wręczył jej drogą biżuterię. Jeszcze przed wyjazdem, Kate zorganizowała przyjęcie dla przyjaciół – ostatnie tak szalone.

2010 rok – 28. urodziny Kate. Co stało się z jej prezentem?

Również w 28. urodziny Kate zapomniała o klubach. Spędziła ten dzień w Shawbury. Książę wręczył jej wtedy kolczyki z prawdziwymi perłami, które zostały zjedzone przez psa.

Księżna Kate i książę William w 2010 roku

2011 rok – 28. urodziny Kate. Zmiana stylu wyszła jej na dobre?

W 2011 roku Kate spędziła ostatnie urodziny przed własnym ślubem. Tego dnia była na weselu przyjaciół księcia WilliamaHarry’ego Aubrey-Fletchera i Sarah Louise Stourton. Już wtedy brytyjskie media zwróciły uwagę na to, że Kate w końcu zmieniła styl. Na imprezie pojawiła się w stroju na miarę damy z prawdziwego zdarzenia.

Księżna Kate w dniu swoich 29 urodzin, 2011 rok


Księżna Kate i Pippa Middleton na imprezie urodzinowej księżnej, 9 stycznia 2007

Księżna Kate i Pippa Middleton na imprezie urodzinowej księżnej, 9 stycznia 2007

Księżna Kate 2007 r.

Księżna Kate 2007 r.

Kate i Pippa na imprezie promującej książkę w 2007 roku

Kate i Pippa na imprezie promującej książkę w 2007 roku KATE MIDDLETON GETS ON WITH SINGLE LIFE AFTER HER SPLIT FROM PRINCE WILLIAM AND IS SNAPPED ON A NIGHT OUT WITH PALS AT THE BOOK LAUNCH FOR 'YOUNG STALIN', TARA PALMER TOMKINSON'S BROTHER IN LAW'S BIOGRAPHY OF RUSSIAN DICTATOR SIMON SEBAG MONTEFIORE'S EARLY LIFE BYLINE MUST READ: XPOSURE *NO WEB USAGE UNLESS AGREED. PLEASE TELEPHONE 020 7377 2770*

Komentarze

 • Gość pisze:

  Była zwykła Brytyjka a teraz jest zwykła Brytyjka z klasa

 • Gość pisze:

  Właśnie ze szalała. Z siostrą na okrągłe nachlane, uwieszone na jakichś kolesiach, Kate nawet byla członkinią sexklubu, którego właścicielka była jej koleżanka z klasy inaczej by się tam nie dostała, bo tam tylko orgietki dla bogatych i wpływowych.
  Cale szczęście, że
  Wszyscy młodzi nie są tacy puści. No ale co miala innego do roboty, jak jedyna ich ambicja było wyhaczenie arystokraty. Zero innych zainteresowan, ambicji, pracy. Taki pasożyt ciągle na czyimś utrzymaniu.

 • Gość pisze:

  Czego tu się wstydzić! imprez w młodości? ma co wspominać!

 • Jaaa pisze:

  Zawsze była leniwą, imprezową, tandetną kobitą. A teraz struga wielką księżną.

 • Gościu pisze:

  Lubiła zaimprezowac? To co powiecie o Harrym, który dopiero dawał czadu, nago na imprezach, spity prawie do nieprzytomności? A jego przecież obowiązywał protokół, ona wtedy nie była w rodzinie królewskiej…

 • Gość pisze:

  Takiej konserwatywnej damie nie wypada.
  Meghan potrafiła byle bzdurę wytknąć A sama zachowuje się i wygląda” tanio”

 • Gość pisze:

  Powie mi ktoś ze w styczniu w angli jest tak ciepło ze ubiera się letnie sukienki

  • GośćAgata pisze:

   Mieszkam w Colchester a wcześnij mieszkałam w Londynie. Uwirz mi , że w tym kraju ludzie ubierają się jak chcą. Zdarza się w grudniu widzić ludzi w klapkach a w sierpniu w zimowych kurtkach. Uwirz że nikogo to nie dziwi. Na początku byłam zdziwiona a teraz nie zwracam na to uwagi. Innym tematem są młode dziewczyny w drodze na imprezę. Tutaj temperatura nie ma znaczenia. Jest nowa kreacja i to jest najważniejsze. Bym zapomniała , no i oczywiście szpilki , niebotycznie wysokie !!!!!

 • Gość pisze:

  Odczepcie się od dziewczyny . Kiedy miała się bawić jak nie wtedy. Teraz też się bawi , avi zazdrość . Niech każdy się bawi jak ma ochotę . Przecież nie była w żałobie . Purytanie

 • Gość pisze:

  Taki live jak mówi klasyk albo grubo albo wcale ale z kulturą a co mnie obchodzi co robił robiła przed ślubem byle dzieći z tego nie było na 40 tort damiankowi wniesie góła baba co ku..wa ciekawe czy byc śie zgodził na gołego chłopa no byle nie było nic więcej ciekawe trzeba wiedźiec co się ma w ciemno kaźdą i to tyle

 • Gość pisze:

  Nikt niczego się nie wstydzi.Nic złego nie robiła,a że się bawiła i cieszyła -to bardzo dobrze,Piszecie takie bzdury i nazywacie się dziennikarzami. zresztą dziś jest taki poziom dziennikarstwa,czy w TVP,Czy Polsacie,czy TVN.Zresztą większość dziennikarzy to reklamówki na insta(Racewicz,Szostak,H,Lis i inni)

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×