Szukaj

Księżna Kate spełniła marzenie Charlotte o siostrzyczce. Czwarte dziecko to kwestia czasu

Kate i William z Charlotte

Kate i William z Charlotte

Księżniczka Charlotte pragnie mieć siostrę. Media zelektryzowały wieści, że Kate spełniła to marzenie. Jakie wieści płyną z Wysp Brytyjskich?

Księżniczka Charlotte, to pięcioletnia córka księżnej Kate i księcia Williama, którą pokochali fani rodziny królewskiej. Mała dziewczynka już pokazała, że ma niezły charakterek. Nie krępuje się nawet wytknąć języka w miejscu publicznym, czy zrobić grymasu w stronę fotoreporterów i robi to z niekłamaną przyjemnością. Podczas wywiadu, którego udzielił dzieciom Camebridge’ów sir David Attenborough wydało się także, że lubi pająki, co jest dosyć niecodzienne, trzeba przyznać. Nie od dziś także wiadomo, że mała ulubienica królowej Elżbiety II marzy o tym, żeby mieć siostrę.

Na czwartą ciążę Kate czekają już od jakiegoś czasu także fani rodziny, a od dawna rozpisuje się o niej kolorowa prasa. Czy jednak księżna postanowiła uszczęśliwić córkę?

Księżniczka Charlotte doczeka się siostry?

Wysoko ceniona brytyjska komentatorka rodziny królewskiej wywołała w zeszłym tygodniu falę podniecenia, kiedy zasugerowała, że ​​książę i księżna Cambridge spodziewają się dziewczynki. Redaktorka The Mail On Sunday, Emily Andrews, napisała na Twitterze:

Proszę specjalnie dla was, naprawdę słodka historia o nowej córeczce Kate, która pojawi się w #mailonsunday.

Setki ludzi odpowiedziało, pytając, czy to w odniesieniu do czwartego dziecka pary książęcej, a jedna z nich wyraziła nadzieję:

Mam nadzieję, że usłyszę o kolejnej ciąży, Charlotte potrzebuje siostry!

Niestety tym razem okazało się coś innego. Zaledwie kilka dni później Emily nawiązała do wiadomości, którą wzbudziła nadzieję, na czwarte dziecko Kate, i napisała, że rodzina przywitała szczenię cocker spaniela – prezent od brata Kate, Jamesa, który hoduje psiaki tej rasy. Działo się to mniej więcej w tym samym czasie, gdy Camebridge’owie stracili dziewięcioletniego psa Lupo.

Kate bardzo chciałaby siostry dla Charlotte i nadal uważa, że ​​ma czas, aby to się stało, chociaż William jest jak dotąd zadowolony z ich trójki. Poszli na kompromis i mają, póki co, suczkę, ale Kate traktuje to jako znak, że jest o krok bliżej kolejnego dziecka.

Czy po tylu fałszywych alarmach i wielu fałszywych doniesieniach, w końcu doczekamy się potwierdzonych wieści, że Kate spodziewa się czwartego dziecka?


Księżna Kate, książę William, książę Louis, księżniczka Charlotte i książę George na oficjalnym portrecie

Księżna Kate, książę William, książę Louis, księżniczka Charlotte i książę George na oficjalnym portrecie

Kate i Charlotte składają życzenia po mszy świątecznej 2019

Kate i Charlotte składają życzenia po mszy świątecznej 2019

Księżna Kate i księżniczka Charlotte w Kanadzie – 2016 rok

Księżna Kate i księżniczka Charlotte w Kanadzie – 2016 rok

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×