Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Kibicki będą w siódmym niebie! Polscy piłkarze bez koszulek nad basenem. Lewandowski i reszta pokazali swoje cudowne torsy!
Kibicki będą w siódmym niebie! Polscy piłkarze bez koszulek nad basenem. Lewandowski i reszta pokazali swoje cudowne torsy!

Kibicki będą w siódmym niebie! Polscy piłkarze bez koszulek nad basenem....

Kibicki będą w siódmym niebie! Polscy piłkarze bez...

Meghan Markle zawojowała Ascot! Jej spektakularną kreacją zachwyca się cały świat!
Meghan Markle zawojowała Ascot! Jej spektakularną kreacją zachwyca się cały świat!

Meghan Markle zawojowała Ascot! Jej spektakularną kreacją zachwyca się cały świat!

Meghan Markle zawojowała Ascot! Jej spektakularną kreacją zachwyca...

Gwiazdy w wakacyjnych kreacjach na niebieskim dywanie: Agnieszka Hyży, Klaudia Halejcio, Iwona Węgrowska, Agnieszka Dygant
Gwiazdy w wakacyjnych kreacjach na niebieskim dywanie: Agnieszka Hyży, Klaudia Halejcio, Iwona Węgrowska, Agnieszka Dygant

Gwiazdy w wakacyjnych kreacjach na niebieskim dywanie: Agnieszka Hyży, Klaudia Halejcio,...

Gwiazdy w wakacyjnych kreacjach na niebieskim dywanie: Agnieszka...

Dziś wtorek, 19.06.2018

Księżna Kate wywołała gigantyczny skandal! Internauci nie zostawiają na niej suchej nitki: „Powinna się wstydzić”

Księżna Kate skrytykowana za zieloną suknię


Księżna Kate skrytykowana za kreację na gali BAFTA

Tak właśnie kończy się bycie między młotem, a kowadłem. Księżna Kate pojawiła się w towarzystwie księcia Williama na 71. gali nagród BAFTA i wywołała międzynarodowy skandal przez próbę… uniknięcia międzynarodowego skandalu. Jak do tego doszło?

Nie jest żadną tajemnicą, że od czasu zeszłorocznej afery z Harveyem Weinsteinem i zamieszania, jakie rozpętało się na świecie gdy na jaw wyszło, że przemoc seksualna wobec kobiet i mężczyzn w Hollywood jest na porządku dziennym. Poleciało parę głów, parę karier skończyło się z widowiskowym hukiem, a gwiazdy zjednoczyły się w walce o sprawiedliwość, równość i przede wszystkim bezpieczeństwo. Widać to było doskonale na Złotych Globach, gdzie na czerwonym dywanie wszystkie kreacje – wedle umowy – były czarne.

Akcja #MeToo sięgnęła również do Grammy, gdzie wszystkie gwiazdy wpięły w swoje kreacje białe róże, na znak wsparcia dla kobiet doświadczających molestowania seksualnego. Nie jest więc niczym dziwnym, że protest nie ominął ani Berlinale 2018 ani brytyjskiej BAFT-y. Na czerwonym dywanie znów zapanowała czerń i tylko księżna Kate pojawiła się w zielonej kreacji, dobierając do niej czarne dodatki.

Internauci są wściekli. Pod adresem przyszłej królowej Anglii posypało się wiele niepochlebnych komentarzy:

  • Powinna się wstydzić. Na jej miejscu w ogóle nie pojawiłabym się na gali, gdybym nie zamierzała wspierać innych
  • Zawiodłam się na Kate Middleton, księżnej Cambridge. Powinna była nosić czerń. To nie polityka, to kobiece sprawy!
  • Wiem, że „królewscy” nie powinni się mieszać w „protesty”, ale czy naprawdę ubranie czarnej sukienki byłoby aż TAKĄ zbrodnią?
  • Jestem niesamowicie zawiedziona, a nawet nie wiedziałam, że aż tak mi zależy

 

Mało kto zdaje sobie jednak sprawę, że księżna Kate zwyczajnie nie mogła wyrazić swojego poparcia. Zabrania tego protokół królewski i zabrania tego brytyjskie prawo, które wyraźnie stanowi, że członkowie monarchii nie moją mieszać się do spraw związanych z polityką lub społecznym ruchem, o ile nie jest to działalność charytatywna.

Kate próbowała uniknąć skandalu i zadowolić wszystkich, dobierając czarne dodatki na znak solidarności. Najwyraźniej to nie wystarczyło by uchronić ją przed krytyką.

Gwiazdy na gali BAFTA 2018: księżna Kate, Angelina Jolie, Margot Robbie, Jennifer Lawrence [ZDJĘCIA + WYNIKI]

Ciężarna księżna Kate na galę BAFTA 2018 wybrała kreację w odważnym kolorze! Znakomicie podkreśliła swój brzuszek!

Księżna Kate dla poprawienia urody okłada swoją twarz kremem za 9 złotych!

 

Czy interesuje cię życie księżnej Kate?Komentarzy: 3


Gość | 19 lutego 2018, 16:31

Tu nie o ciąże chodzi, ale o protokół. Myślę że inteligentnie wybrnęła z sytuacji. Zieleń jest bardzo ciemna, prawie czarna, dodała do tego czarne dodatki, a więc został przemycony akcent solidarności z akcją.
Na marginesie jej twarz wygląda strasznie.


Gość | 19 lutego 2018, 13:07

Zielony to prawie czarny


gigi | 19 lutego 2018, 13:04

Nie przesadzanie.Jest w ciąży i nie będzie się ubuearc w żałobny kolor.A tak na marginesie,to o molestowaniu i przemocy wobec kobiet w Hollywood wiedziano od dawna,więc pytam:gdzie wtedy byli ci wszyscy którzy teraz na znak solidarnosci zakładają czarne sukienki ??Ja wiem,ze to symbol,ale może zamiast ubierać się w czerń ,należy zacząć działać? ?Tak po prostu..


Dodaj komentarz
×