Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

3-letnia słodka księżniczka Charlotte zaliczyła pierwszą sesję zdjęciową w tym roku! Zdjęcia zrobiła księżna Kate

Księżniczka Charlotte i księżna Kate


Księżniczka Charlotte w obiektywie księżnej Kate

2 maja księżniczka Charlotte skończy trzy lata. Córka Kate i Williama jest jedną z najbardziej kolorowych postaci na królewskim dworze. Brytyjska prasa z zapartym tchem śledzi poczynania uroczej damy, która potrafi rozczulić i rozbawić jak nikt inny w najbardziej nieprzewidywanych sytuacjach, wystarczy przypomnieć focha, którego strzeliła na lotnisku w Berlinie (zobacz).

Ostatnio w życiu Charlotte nastała przełomowa chwila – księżniczka po raz pierwszy poszła do żłobka. Zanim jednak księżniczka Cambridge opuściła mury Pałacu Kensington i udała się do Willcocks Nursery School mieszczącego się tuż obok legendarnej sali koncertowej Royal Albert House, zdolna księżna Kate zrobiła jej pamiątkową sesję, którą rodzina królewska umieściła na oficjalnych profilach w serwisach społecznościowych.

Uśmiechnięta i przesłodka księżniczka ma na sobie uroczy, burgundowy komplet – płaszcz marki Amaia, który kosztuje £120, oraz buciki na płaskim obcasiku. Obowiązkowym elementem stylizacji Charlotte jest również słodki mini-plecak, nieco bardziej szalony od stonowanych ubrań, bo różowy w misie.

Przypomnijmy, że księżniczka Charlotte jest czwarta w kolejce do królewskiego tronu. Ostatnio media obiegło zdjęcie, na którym dziewczynka do złudzenia przypomina młodą królową Elżbietę II. Ciekawe, czy pójdzie w jej ślady…

To wręcz nieprawdopodobne! Księżniczka Charlotte jest coraz bardziej podobna do… Porównajcie tylko te dwa zdjęcia!

Księżniczka Charlotte i jej foch na lotnisku! Zalana łzami dwulatka w końcu rzuciła się ze złości na ziemię [ZDJĘCIA + WIDEO]

Niemcy skradli serce księżniczki Charlotte. Jak Polacy mogli nie wpaść na coś tak prostego?!

Czy księżniczka Charlotte jest podobna do swojego brata?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×