Szukaj

To się miało nie wydać! Księżna Kate wyprawiła sekretne przyjęcie. Wśród gości zabrakło Meghan Markle!

Księżna Kate i Meghan Markle

Sekretna kolacja u księżnej Kate bez Meghan Markle

Księżna Kate w środowy wieczór w Pałacu Kensington zorganizowała prywatną kolację dla członków rodziny królewskiej i przedstawicieli organizacji charytatywnych, z którymi współpracuje na co dzień. Dlaczego wśród gości zabrakło Meghan Markle?

Na temat napiętej atmosfery na linii Megahn Markleksiężna Kate powiedziano już całkiem sporo. Z pewnością plotek o rzekomym konflikcie pomiędzy najpopularniejszymi księżnymi na brytyjskim dworze, nie uciszą najnowsze doniesienia internetowych magazynów.

Z samego rana do brytyjskich mediów przedostała się informacja o tajnej kolacji, którą 6 lutego w Pałacu Kensington zorganizowała księżna Kate. Żona księcia Williama na przyjęcie w swoim luksusowym apartamencie zaprosiła członków rodziny królewskiej oraz przedstawicieli 16 organizacji charytatywnych, którym patronuje.

Wśród licznie zabranych gości zabrakło jedynie Meghan Markle i księcia Harry’ego. Powód nieobecności książęcej pary na razie nie jest znany, wiadomo jednak, że przyszli rodzice mają obecnie ręce pełne roboty – ich mieszkanie w Windsorze jest w trakcie remontu. Pomimo natłoku zajęć, nieobecność Meghan na ważnym dla Kate wydarzeniu została dostrzeżona i odnotowana przez czołowe lokalne tabloidy.

Czego dotyczyło tajne spotkanie u księżnej Cambridge? Najprawdopodobniej tematem dyskusji był nowy projekt charytatywny, któremu w ostatnim czasie Kate poświęciła mnóstwo czasu. W jednym z udzielonych niedawno wywiadów, Middleton przyznała, że do końca 2018 roku jej celem było skompletowanie zespołu eksperckiego, który ma dowiedzieć się, dlaczego zagrożone rodziny nie otrzymują należytej pomocy:

Wszyscy wiemy, jak ważne jest dzieciństwo i jak wczesne lata kształtują nasze podejście do życia. Wiemy również, jak negatywnie wpłynąć może ignorowanie problemów na wczesnym etapie rozwoju. Dlatego tak ważne jest byśmy pielęgnowali dzieci od samych narodzin – podkreśliła księżna podczas jednego ze spotkań.

Wyniki badań poznamy dopiero w styczniu 2020 roku.

Pojawiły się teorie, że księżna Sussexu swoją ciążą nie chciała odciągać uwagi uczestników wydarzenia od tematu spotkania, z którym sama zainteresowana zdążyła zapoznać się już jakiś czas temu. Czy nieobecność Meghan na tak ważnym dla jej szwagierki spotkaniu wydaje się więc uzasadniona?

Księżniczka Charlotte królewskie ma nawet podniebienie! Zwykłe dzieci nie zajadają się takimi przekąskami

Księżna Kate zaprojektowała sukienkę, a teraz śmieje się z niej pół internetu! Nie przemyślała jednego

Księżna Kate w skromnej sukience i wystrzałowych botkach odwiedza dzieci w szkole podstawowej. A płaszcz gdzie?!


Śledzisz życie rodziny królewskiej?

×