William martwi się o zdrowie Kate. Jego obaw nie uspokoiły komentarze po ostatnim publicznym wystąpieniu małżonki

Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William

Księżna Kate znowu schudła. Tabloidy podają, że William już od dawna martwi się o żonę, a komentarze po ich ostatnim publicznym wystąpieniu wcale go nie uspokoiły.

Księżna Kate może się poszczycić idealnie szczupłą sylwetką. Tuż przed ślubem postanowiła jeszcze bardziej zadbać o linię i postawiła na popularną dietę. Wtedy była wręcz chudziutka, a to jeszcze przed urodzeniem trojga dzieci. Obecnie również zachwyca figurą, ale ostatnio, kiedy większość ludzi narzeka na nadprogramowe kilogramy spowodowane pandemia i zamknięciem, ona dramatycznie traci na wadze.

Tabloid donosi, że kiedy pojawiła się publicznie po samoizolacji spowodowanej kontaktem z osobą zakażoną koronawirusem, internauci zaczęli bić na alarm, że znowu schudła. Martwi się o nią także William.

William martwi się, że Kate znowu schudła

Po tym, jak para po raz pierwszy po izolacji Kate pojawiła się razem publicznie, tabloidy natychmiast doniosły, że księżna wyglądała na szczuplejszą. Winna ma być pandemia, a także inne problemy rodzinne, poza jej królewskimi obowiązkami.

Jest bardziej zestresowana niż kiedykolwiek – powiedział informator, zauważając, że wychowywanie trojga dzieci podczas pandemii również odbiło się na jej zdrowiu.

William także martwi się tym, że Kate jest coraz chudsza.

Nie ma ani minuty dla siebie i trudno jej sobie z tym poradzić. Teraz jej waga gwałtownie spadła, a jej bliscy, w tym William, są zaniepokojeni.

Informator tabloidu mówi, że księżna publicznie robi dobrą minę do złej gry.

Kiedy Kate czuje się przytłoczona, nie może spać i zapomina o jedzeniu. Kiedy występuje publicznie, niczego nie da po sobie poznać, ale za zamkniętymi drzwiami jest strasznie zirytowana i zgryźliwa.

Książę William podobno tak bardzo niepokoi się o swoją żonę, że szukał rady u babki, królowej Elżbiety II.

William potajemnie konsultował się z królową w sprawie harmonogramu Kate. Nalega, aby wziąć więcej obowiązków, aby dać Kate trochę czasu dla siebie. Kate jest perfekcjonistką i czasami nie chce przyznać się, że bierze na siebie za dużo. William docenia wszystkie jej wysiłki i ciężką pracę, chce, żeby Kate znów poczuła się lepiej, jak dawniej.

Też zauważyliście, że Kate schudła?


Finał Euro 2020 Kate, William i George

Finał Euro 2020 Kate, William i George

Finał Euro 2020 Kate, William i George

Finał Euro 2020 Kate, William i George

Kate, William i George

Kate, William i George

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×