Szukaj

Księżna Kate w pięknej sukience sadzi drzewa. Na nowych zdjęciach wygląda zjawiskowo

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate znana jest z tego, że bardzo angażuje się w akcje charytatywne, a szczególnie te, które dotyczą dzieci. Jest patronem hospicjów dziecięcych w Anglii. W tym tygodniu przypada Tydzień Hospicjów Dziecięcych i z tej okazji osobiście wzięła udział w szczególnej inicjatywie.

Księżna Kate jest bardzo lubiana przez fanów rodziny królewskiej. Żona Williama unika skandali i trzyma się dworskiej etykiety, bez zbędnego szumu wokół sprawy. Przy tym nie straciła swojej naturalności i spontaniczności, dzięki czemu szybko zyskała sympatię zarówno swoich rodaków, jak i surowej raczej kolorowej prasy.

Razem z mężem angażuje się w działalność charytatywną i pomoc najbardziej potrzebującym, szczególne miejsce w jej sercu zajmują dzieci. Podczas pandemii koronawirusa książęca para jeszcze bardziej wspiera osoby, dla których jest to niezwykle ciężki czas.

Aktualnie w Wielkiej Brytanii jest obchodzony tydzień hospicjów i z tej okazji księżna Kate wraz z księżną Camillą połączyły się on-line z przedstawicielami tych placówek. Podziękowały wszystkim osobom biorącym udział w opiece nad pacjentami. Żona Williama wzięła udział w dodatkowej inicjatywie wspierającej placówki paliatywne.

Księżna Kate sadzi drzewa dla hospicjów

Księżna Kate tydzień temu została sfotografowana, kiedy kupowała sadzonki w centrum ogrodniczym. Okazuje się, że robiła to w konkretnym celu, nie tylko po to, żeby upiększyć własny ogród. Wzięła udział w inicjatywie z okazji tygodnia hospicjów w UK i sadziła rośliny po to, aby polepszyć jakoś ostatnich dni życia dzieci umieszczonych w placówkach opieki paliatywnej.

Żona Williama, ubrana w przepiękną kwiecistą suknię, bez użycia rękawiczek, z pierścionkiem zaręczynowym na dłoni, ramię w ramię z ogrodnikami wolontariuszami starała się upiększyć ogrody przy hospicjach. Serdeczny, pełen ciepła uśmiech nie schodził z jej twarzy. Nic dziwnego, że Brytyjczycy ja pokochali.

Ten tydzień jest tygodniem hospicjów dziecięcych #ChildrensHospiceWeek Księżna Cambridge, królewski patron każdego hospicjum od 2012 roku, dołączyła do rodzin, aby założyć ogród dla The Nook, jednego ze specjalnie zaprojektowanych hospicjów – KAŻDY.

Korzystając z roślin zakupionych podczas wizyty w Fakenham Garden Centre w zeszłym tygodniu, księżna współpracowała z każdym wolontariuszem ogrodnikiem i rodziną przy sadzeniu ogrodu, który zapewni radość dzieciom i rodzinom.

Przez cały czas pandemii one nadal zapewniały pomoc w sytuacjach kryzysowych, a także wsparcie w żałobie.

Z okazji Tygodnia Hospicjum dla Dzieci Księżna spotkała się również z personelem KAŻDEGO zespołu opieki i placówek, aby podziękować im za niesamowitą pracę, którą wykonują.

Organizowany przez brytyjską organizację charytatywną Razem dla krótkiego życia, Tydzień Dziecięcych Hospicjów 2020 świętuje i zbiera fundusze na 54 hospicja dla dzieci w Wielkiej Brytanii – odwiedź @togetherforshortlives, aby dowiedzieć się więcej – napisano na profilu.

View this post on Instagram

???? This #ChildrensHospiceWeek The Duchess of Cambridge, Royal Patron of @eachhospices since 2012, joined families to plant a garden for The Nook, one of EACH’s purpose-built hospices. Using plants bought during her visit to Fakenham Garden Centre last week, The Duchess worked alongside an EACH volunteer gardener and a family to plant a garden that will provide enjoyment for children and families. Throughout the pandemic EACH has continued to deliver end of life and emergency crisis care as well as bereavement support. Marking the end of Children’s Hospice Week, The Duchess also met with staff from EACH’s care and facilities teams to thank them for the incredible work that they do. Organised by the UK charity Together for Short Lives, Children’s Hospice Week 2020 celebrates and raise vital funds for the UK’s 54 children’s hospices — visit @togetherforshortlives to find out more.

A post shared by Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal) on


Księżna Kate sadzi drzewa dla hospicjów

Księżna Kate sadzi drzewa dla hospicjów

Księżna Kate sadzi drzewa dla hospicjów

Księżna Kate sadzi drzewa dla hospicjów

Księżna Kate sadzi drzewa dla hospicjów

Księżna Kate sadzi drzewa dla hospicjów

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×