Księżna Kate nie wytrzymała! Popłakała się na oczach ludzi podczas wielkiej uroczystości

Księżna Kate płacze

Księżna Kate płacze

Księżna Kate popłakała się na urodzinach matki

Jakiś czas temu księżna Kate wybrała się na przyjęcie urodzinowe swojej matki, zorganizowane w posiadłości Pippy Middleton. W pewnym momencie księżna rozpłakała się na oczach wszystkich, nie wytrzymując natłoku presji ostatnich tygodni. Dlaczego straciła nad sobą panowanie na przyjęciu? Kto doprowadził ją do łez?

Księżna Kate na brytyjskich salonach nie miała do tej pory żadnej konkurencji. Od kiedy wyszła za księcia Williama, niepodzielnie rządziła podczas rodzinnych, oficjalnych wyjść i zachwycała stylem oraz urodą. Od kiedy do rodziny weszła Meghan Markle, księżna nie ma już tak łatwo. Nie dość, że jest do niej nieustannie porównywana, to jeszcze sama Markle dokłada trzy grosze do jej złego samopoczucia. Księżna Sussex niedługo wyprowadzi się z pałacu Kensington, ale wygląda na to, że zdołała już nieźle dać się we znaki swojej szwagierce.

Świadczy o tym choćby fakt, że księżna popłakała się podczas oficjalnego przyjęcia urodzinowego swojej matki, Carole Middleton, które jej młodsza siostra Pippa wyprawiła w swoim domu. W pewnej chwili zalała się łzami na oczach wszystkich:

Ma dość tego, że jej umiejętności rodzicielskie są podważane. Ma zupełnie inne podejście i metody, jeśli chodzi o wychowywanie dzieci. Meghan i Harry nie chcą korzystać z pomocy niani, a jej dziećmi zajmuje się opiekinka, i to od lat.Wciąż słyszy docinki na temat tego, że za bardzo korzysta z wynajętej pomocy. Według Kate, Meghan nie ma jeszcze pojęcia o macierzyństwie. Uważa, że Markle dozna szoku, gdy dziecko się urodzi. – wyjawia Daily Mail

Myślicie, że ma rację?

Księżna Kate rozesłała do poddanych stare zdjęcie! Tak podziękowała im za życzenia urodzinowe

Spektakularne kreacje gwiazd na BAFTA 2019: księżna Kate, Irina Shayk, Salma Hayek, Cate Blanchett, Lily Collins

Oniemieliśmy. Księżna Kate na BAFTA 2019 błyszczała w zjawiskowej kreacji! Zostawiła daleko w tyle największe ikony stylu!


Księżna Kate dziękuje fanom za życzenia urodzinoweKsiężna Kate i książę William na gali BAFTA 2019 w Royal Albert Hall w Londynie

Księżna Kate i książę William na gali BAFTA 2019 w Royal Albert Hall w Londynie

Księżna Kate na BAFTA 2019 w białej sukni

Księżna Kate na BAFTA 2019 w białej sukni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×