Szukaj

Księżna Kate rozjaśniła włosy. Postawiła na najmodniejszą koloryzację wakacji i zdecydowanie się odmłodziła

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate zachwyciła swoich fanów podczas ostatniego publicznego wystąpienia nie tylko stylizacją, ale też nową fryzurą. Postawiła na bronde, najmodniejszą koloryzację tych wakacji. Jak wygląda?

Członkowie rodziny królewskiej w ostatnim czasie unikali spotkań, co oczywiście związane było z pandemią koronawirusa, ale powoli wracają do swoich obowiązków. Księżna Kate niedawno rozmawiała z Louise Minchin o nowej cyfrowej platformie BBC dla rodziców, Tiny Happy People. Przy okazji zdradziła, między innymi, sekret diety swoich dzieci. Okazuje się, że mają ogromne apetyty.

Moje dzieci mają brzuszki bez dna. Czuję się jak stała maszyna do karmienia – wyznała ze śmiechem.

Jednak uwagę fanów rodziny królewskiej jak zwykle przyciągnął wygląd Kate, a zwłaszcza jej włosy.

Księżna Kate ma nową fryzurę

Kate pojawiła się na inauguracji Tiny Happy People, platformy edukacyjnej BBC. Impreza odbyła się w ogrodzie. Pojawili się rodzice z maluchami. Wszystko odbyło się zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, które zostały wprowadzone ze względu na pandemię – wszyscy zachowali odpowiedni dystans.

Księżna zrobiła sobie małą metamorfozę i zdecydowała się na zmianę koloru włosów. Wielbiciele brytyjskiej rodziny królewskiej są oczarowani, ponieważ jaśniejszy kolor włosów sprawił, że księżna wygląda jeszcze młodziej. Księżna zrezygnowała z ciemnego koloru i wyraźnie rozjaśniła swoje włosy. Zrobiła bronde, czyli włosy w kolorze muśniętego słońcem brązu. Efektem przypomina ombre i sombre jednocześnie. Kolory, które muszą znaleźć się w bronde, to brązy w odcieniu mokka i blond. Najlepszy efekt takiej koloryzacji jest wtedy, gdy nosi się włosy pofalowane, tak, jak to lubi żona Williama.

Kate na spotkanie wybrała elegancką stylizację. Wybrała czarną sukienkę w białe grochy, która jest hitem tego sezonu, a ten print należy także do ulubionych księżnej i ma w swojej szafie sporo ubrań tak zdobionych. Do tego dobrała beżowe buty na koturnie. Promienny uśmiech nie schodził z jej twarzy.

Fani w komentarzach pisali, że nowa koloryzacja zdecydowanie odejmuje jej lat.

View this post on Instagram

The Duchess of Cambridge has endorsed the national launch of Tiny Happy People — a BBC Education initiative designed to provide resources and support to parents and carers of children up to the age of four. Recognising the significance of the project to supporting parents as they guide their children through the earliest years of life, The Royal Foundation of The Duke and Duchess of Cambridge will collaborate with the BBC ???? as they continue to develop and roll out @bbctinyhappypeople. Tiny Happy People resources are easy to build into a daily routine and proven to deliver great results for parents and their young children — visit the link in our bio to see the resources.

A post shared by Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal) on


Księżna Kate rozjaśniła włosy

Księżna Kate rozjaśniła włosy

Księżna Kate rozjaśniła włosy

Księżna Kate rozjaśniła włosy

Księżna Kate rozjaśniła włosy

Księżna Kate rozjaśniła włosy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×