Szukaj

Księżna Kate regularnie wstrzykuje sobie w twarz botoks?! Jest oficjalne oświadczenie kliniki!

Księżna Kate nosi szpilki z Aldo

Księżna Kate nosi szpilki z Aldo

W ostatnim czasie jednak z brytyjskich klinik urody poinformowała media, że ich stałą klientką jest księżna Kate. Z podanej informacji wynika, że żona księcia Williama wstrzykuje sobie botoks w twarz.

Księżna Kate ma 37 lat, urodziła troje dzieci, jednak nadal wygląda znakomicie, co z pewnością nie podoba się fanom młodszej od niej Meghan Markle. Księżna wielokrotnie podkreślała, że swoją zjawiskową urodę zawdzięcza genom oraz sporej pracy nad swoim ciałem. Wiadomo, że Kate kocha jogę, często biega, bywa także na basenie i siłowni. Niestety nie wszyscy uwierzyli, że żona księcia Williama nie korzysta z usług klinik serwujących zabiegi z botoksem.

Okazuje się, że jedna z londyńskich klinik SPA zamieściła w sieci informację, że Kate jest ich stałą klientką i korzysta z zabiegów wstrzykiwania botoksu. Klinika sugeruje, że właśnie dzięki jej usługom księżna ma młodą i gładką twarz. Gabinet kosmetyczny Dr Medi SPA znajduje się 10 minut od pałacu Kensington, zatem przyszła królowa Wielkiej Brytanii ma blisko na regularne wizyty. Przez krótką chwilę na stronie kliniki wisiało zdjęcie księżnej Cambridge przed i po zabiegu, do zdjęć dołączono także opis zabiegu z którego korzysta księżna brytyjska:

 Nasza Kate kocha odrobinę baby botoksu. To bardzo proste! Zwróćcie uwagę na redukcję zmarszczek na czole, a także spójrzcie na to, jak uniosły się brwi. To magia baby botoksu!

Reklama natychmiast zniknęła z sieci, jednak media plotkarskie natychmiast zainteresowały się tematem, zwracając się z pytaniem do źródła, a więc przedstawicieli rodziny królewskiej. Na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać. Przedstawiciele pałacu wydali oficjalne oświadczenie w sprawie botoksu u księżnej Kate. Rzecznik prasowy rodziny królewskiej zaprzeczył doniesieniom o botoksowych przygodach Kate w wymienionej klinice. W temacie wypowiedział się również klinika, w której rzekomo pojawia się żona Williama:

Nie moglibyśmy napisać wprost, że księżna Kate jest lub nie jest naszą klientką. Mamy umowę, zgodnie z którą nie możemy mówić o naszych wysoko postawionych klientach. Absolutnie nie możemy skomentować tego, że do nas przyszła. Chcieliśmy pokazać, jaką można osiągnąć różnicę za pomocą zabiegów i jak subtelne mogą być zmiany na twarzy, dzięki czemu działa się przeciwko starzeniu. Napisaliśmy nasza Kate, bo to nasza księżna kochana, a nie  klientka – wyznał menadżer SPA Sammy Curry.

Co o tym myślicie?

Księżna Kate na finał Wimbledonu zostawiła najlepszą kreację! Błękit to zdecydowanie jej kolor!

Księżniczka Charlotte bawi się zabawką za 30 złotych! Księżna Kate kupiła córce istne cudo w popularnej sieciówce!

Meghan Markle działa na księżną Kate jak płachta na byka. Wszystko wyszło po wspólnej wizycie na Wimbledonie


Księżna Kate w stylu boho

Księżna Kate w stylu boho

Księżna Kate postawiła na loki

Księżna Kate postawiła na loki

Księżna Kate jest coraz chudsza

Księżna Kate jest coraz chudsza

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×