Szukaj

Księżna Kate wymknęła się na ślub przyjaciół, ale paparazzi i tak ją dopadli! Jej niebieska sukienka to prawdziwy hit, ale gdzieś już ją widzieliśmy

Księżna Kate nowe zdjęcia

Księżna Kate z rodziną na ślubie przyjaciół

Księżna Kate niedługo oficjalnie powróci do swoich królewskich obowiązków i zacznie bywać na salonach podczas ważnych, dyplomatycznych wydarzeń. Pierwszy raz mieliśmy ją zobaczyć podczas ślubu księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka, którzy pobiorą się 12 października, ale paparazzi udało się przyłapać ją w ostatni weekend podczas ślubu znajomych. Księżna pojawiła się w towarzystwie księcia Williama, księżniczki Charlotte i księcia George’a na ślubie Sophie Carter i Roberta Snuggsa.

View this post on Instagram

Some photos have emerged of Prince George and Princess Charlotte at the wedding of Sophie Carter and Robert Snuggs, where they served as page boy and bridesmaid. Sophie Carter is one of Charlotte’s godparents and a longtime friend of The Duchess’s. George and Charlotte wore traditional outfits made by Amaia Kids, a favourite label of Kate’s for her children. William arrived at the church with friends, while Kate arrived later with the job of ushering the children inside St. Andrew’s Episcopal Church in Norfolk. Kate wore her Catherine Walker coat-dress that she wore in Berlin last year, along with a Jane Taylor headpiece and Kiki McDonough jewellery. Thanks to people.com for sharing the pictures.

A post shared by HRH The Duchess Of Cambridge (@katemidleton) on

To nie była oficjalna wizyta, para wybrała się tam z dziećmi prywatnie. Książę i księżniczka pełnili role w orszaku ślubnym pary młodej, która przyjaźni się z przyszłym następcą tronu i jego żoną. Trzeba przyznać, że Kate zdeklasowała innych gości w swojej stylizacji.

Księżna pojawiła się od stóp do głów na niebiesko, w przepięknej sukience kroju płaszczyka, która idealnie podkreśliła jej talię i odsłoniła zgrabne nogi. Skromny dekolt kreacji ozdobiła subtelnym łańcuszkiem, a włosy zaplotła w skomplikowany węzeł nad karkiem, który w ryzach utrzymywała opaska z niebieskich kwiatów. Do swojej kreacji dobrała szpilki w identycznym kolorze oraz drobne kolczyki i niebieską torebkę. Uroczym detalem był również fakt, że jej syn, książę George, miał na sobie spodenki w kolorze kreacji mamy.

Nie jest to pierwszy raz, gdy Kate miała na sobie niebieski zestaw. Pojawiła się w nim również w 2017 roku podczas wizyty w Berlinie, będącej częścią europejskiej trasy książęcej pary.

Jak na salonowy debiut po tak długiej nieobecności, księżna Kate prezentowała się znakomicie. Jeśli w takich strojach pojawia się prywatnie, to ciekawe co będzie miała na sobie podczas kolejnego królewskiego ślubu. 😉

Coś takiego! 3-letnia księżniczka Charlotte bezbłędnie papuguje księżną Kate! Tylko patrzeć jak ją wygryzie 🙂

Księżna Kate została ekspertką od zachodzenia w ciążę? Porada, którą dała Meghan Markle przyda się każdej aspirującej mamie!

Ostatnie zdjęcia Pippy Middleton przed porodem! Siostra księżnej Kate z dużym brzuszkiem wyciska siódme poty na sali treningowej


Agata Duda czy księżna Kate? Która ma lepszy styl?

×