Szukaj

Tak księżna Kate przygotowuje się do bycia królową. Najpierw wybaczy Mehgan, a potem…

Meghan Markle i księżna Kate

Meghan Markle i księżna Kate

Księżna Kate już przygotowuje się do bycia królową, kiedy William zasiądzie na tronie. Jakie działania już podjęła?

Księżna Kate pomimo przebywania w izolacji, nadal wypełnia swoje obowiązki. Łączy się on-line z przedstawicielami najróżniejszych zawodów oraz grup społecznych, często razem z księciem Williamem. Wspierają ludzi dobrym słowem podczas walki z pandemią. W posiadłości w Norfolk zaszyła się razem z trójką swoich dzieci: George’em, Louisem i Charlotte.

Tabloid donosi, że już także zaczyna się przygotowywać do bycia królową. I to nie tylko przez idealne wypełnianie obowiązków. W jaki sposób?

Księżna Kate przygotowuje się do bycia królową

Na stronie tytułowej najnowszego numeru In Touch czytamy: Kate Nareszcie mówi! Wybaczam Meghan, przygotowuję się na bycie Królową i 4 dziecko!  Artykuł mówi, że księżna Cambridge ma kilka pomysłów. Nie jest jasne co. Przedstawia też sytuację z tabloidem Tatler, w którym to  rzekomo przedstawiono ją w negatywnym świetle, a został napisany przez znajomą najlepszej przyjaciółki Meghan, Jessiki Mulroney. Jak powszechnie wiadomo, Kate i książę William oficjalnie zażądali usunięcia tego artykułu ze strony gazety.

O co chodzi z przygotowaniami na bycie królową? Tak naprawdę w artykule nie ma żadnych konkretów, jest tylko stwierdzenie, że najpierw księżna zamierza pojednać się ze szwagierką i już na dobre zakopać topór wojenny z Meghan. Dalej zamierza też bezbłędnie wypełniać swoje obowiązki, a następnie urodzić 4 dziecko. Takie są plany Kate, jeśli chodzi o przygotowanie się na objęcie tronu przez Williama.

In Touch nie odkrył niczego nowego, pisząc o sumiennym wypełnianiu obowiązków przez księżną, a rewelacje na temat wojny i godzenia się z Meghan i czwartego dziecka, można raczej włożyć między bajki.


Kate Middleton - pierwsze wyjście po kwarantannie

Kate Middleton - pierwsze wyjście po kwarantannie

Księżna Kate w Luksemburgu

Księżna Kate w Luksemburgu

Kate Middleton i William w Dublinie

Kate Middleton i William w Dublinie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×