Księżna Kate na gali zachwyciła kreacją, ale co się stało z jej twarzą? Przesadziła z botoksem? Aż trudno było się jej uśmiechnąć

Księżna Kate przesadziła z botoksem?

Księżna Kate przesadziła z botoksem?

Księżna Kate pojawiła się na gali w Londynie. Jej strój rozkochał fanów rodziny królewskiej. Ale co się stało z jej twarzą?! Czyżby przesadziła z botoksem?

Księżna Kate to obecnie najpopularniejsza z członkiń rodziny królewskiej Wielkiej Brytanii. W 2011 roku wyszła za mąż za księcia Williama. Para ma ze sobą trójkę dzieci: George’aCharlotte Louisa. Wielu internautów jest zachwyconych jej wyglądem i twierdzi, że 39-latka w ogóle się nie starzeje. Czemu to zawdzięcza? Niedawno opisywaliśmy rzekomy tajnik jej wiecznej młodości. Kate, według relacji zagranicznych portali plotkarskich, ma korzystać z żelu Biotulin. Substancja jest promowana jako naturalny zamiennik botoksu.

Biotulin (producent kosmetyku) twierdzi, że księżna Cambridge jest miłośniczką tego żelu na zmarszczki i że kiedyś poleciła go nawet Michelle Obamie – jakiś czas temu przekonywali dziennikarze portalu US Magazine.

Czy trochę minęli się z prawdą? Wszystko na to wskazuje… Na najnowszych zdjęciach Kate nie wygląda na spokojną użytkowniczkę wspomnianego produktu.

Księżna Kate przesadziła z botoksem? Jak wygląda?

W sieci pojawiły się zdjęcia Kate i Williama z gali Royal Variety Performance w London’s Royal Albert Hall. Kate założyła przy tej okazji oszałamiającą, zieloną suknię, autorstwa Jenny Packham. Suknia zdaje się wysadzana klejnotami i cekinami.

Kate wzięła do niej zieloną kopertówką, która również jest dziełem autorstwa Packham. Żona Williama po raz pierwszy włożyła tę kreację podczas oficjalnej królewskiej podróży do Pakistanu w 2019 roku.

Kreacja członkini dynastii Windsorów spodobała się internautom. To tylko niektóre z ich komentarzy na Instagramie:

 • Mmm. Ślicznie.

 • Piękna sukienka!

 • Wow. Co za kolory.

 • Suknia jest piękna i urocza.

Bardziej dociekliwi z nich zwrócili jednak uwagę na twarz Kate. Jest pozbawiona kurzych łapek i ma nieruchome czoło, gdy się uśmiecha. Wszystko wskazuje na to, że całkiem niedawno miała ona robiony zabieg wstrzykiwania botoksu. Jakiś czas temu jej mimika twarzy „pracowała” w  normalny sposób. Jak widać, opowieści o Biotulinie były prawdopodobnie tylko PR-ową zagrywką.

Jedna z internautek ostro zmasakrowała księżną. Napisała:

Plastik i botoks nie pomogą wiedźmiej twarzy, którą zawsze miała. Ona jest pamiętana tylko ze względu na swój ubiór. Bezmózgi manekin.

Komentarz internautki pod zdjęciem Kate

Komentarz internautki pod zdjęciem Kate

Zupełnie nie zgadzamy się z tego typu krzywdzącymi opiniami. Pragniemy też zauważyć, że internautów nie sposób zadowolić. Wcześniej, gdy Kate była wolna od botoksu, to zarzucali jej, że wygląda zbyt staro. Teraz z kolei zarzucają jej bycie „plastikową lalą”. Cóż, jak mówi stare polskie przysłowie – jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził.

Jak oceniacie nowy look Kate? Czy to zmiana na lepsze? A może woleliście księżną Cambridge w nieco bardziej naturalnym wydaniu? Zapraszamy do zamieszczania swoich opinii.


Księżna Kate przesadziła z botoksem? Zdjęcia z Royal Variety Performance 2021

Księżna Kate przesadziła z botoksem? Zdjęcia z Royal Variety Performance 2021

Księżna Kate przesadziła z botoksem? Zdjęcia z Royal Variety Performance 2021

Księżna Kate przesadziła z botoksem? Zdjęcia z Royal Variety Performance 2021

Księżna Kate przesadziła z botoksem? Zdjęcia z Royal Variety Performance 2021

Księżna Kate przesadziła z botoksem? Zdjęcia z Royal Variety Performance 2021

Komentarze

 • Gość pisze:

  Piękna, piękna i jeszcze raz piękna 👌👏

 • Gość pisze:

  Po co komentować źle ma pieniądze to o siebie dba figurę ma ładne włosy ubiera się elegancko

 • Gość pisze:

  Jak czytam te żenujące komentarze o zazdrości tylko dlatego że komuś coś bądź ktoś się nie podoba to naprawdę się zastanawiam czy ludzie mają równo pod sufitem …mi się wielka księżna nie podoba i mam prawo mieć swoje zdanie ,które absolutnie nie wynika z zazdrości a to że taka siedzi i wzdycha do niej wisi mi ,prawda jest taka ,że jest bardzo sztuczna i przeciętna ,zamiast szczerego uśmiechu grymas na twarzy ,owszem zawsze jest pięknie ubrana i tego jej nie można odmówić ale mając szereg stylistek ,kosmetyczek i fryzjerów nie sposób źle wyglądać …

 • Gość pisze:

  Obrzydliwe komentarze od katolickich Polaków. Wstyd. Spójrzcie sami w lustro. Brrr.Zniesmaczona

 • Gość pisze:

  Mnie się podoba. Kobieta z klasą i sztuczności nie widzę.

 • Gość pisze:

  Stara kobieta, wysuszona 3ma porodami… Jej stary coraz bardziej przypomina konia..i starego. Harry na szczęście jest podobny do swojego ojca xd

 • Gość pisze:

  Nie sądzę że żebyś się doczekał. Będzie jeszcze gorzej. Ludzie robią się z każdym dniem bardziej zazdrośni, złośliwi, każdego jakby mogli w łyżce wody by utopili. Czytając te komentarze wyraźnie to widać…

  • Buhaha pisze:

   Zgadzam się, piszą to zapewne sfrustrowane ”,Panie domu”. Które w zbyciu nie zaznaczy choćby zwykłego peelingu ale to szczegół, bo jak to wygląda w państwie zwykłych ludzi kobiety zajmujące się domem często jedyna rozrywkę i aerobik w jednym mają przy mopie (o ile jest obrotowy 🤣)

  • Jowita pisze:

   Zgadzam się, piszą to zapewne sfrustrowane ”,Panie domu”. Które w zbyciu nie zaznaczy choćby zwykłego peelingu ale to szczegół, bo jak to wygląda w państwie zwykłych ludzi kobiety zajmujące się domem często jedyną rozrywkę i aerobik w jednym mają przy mopie (o ile jest obrotowy 🤣)

 • Goska pisze:

  Coraz brzydsza za to Megan piekna i z klasa

 • Gośćbsdia pisze:

  Jest fajna, zgrabna i dobrze reprezentuje to czego się podjęła.

  • Gość pisze:

   Megan jest o wiele ladniejsza od Kate Kate wyglsda staro Megan jest eleganvka i ma pieknafigure a Kate no niestety nie