Książę George oszalał z radości, gdy zobaczył prezent od Kate. Matka przyniosła mu pamiątkę, która odwróciła uwagę od premiery książki Meghan

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate przygotowała prezent dla swojego najstarszego syna George'a. Można odnieść wrażenie, że w ten sposób chciała odwrócić uwagę od książki Meghan. Co mu podarowała?

O tym, że księżna Kate i Meghan Markle są w konflikcie, tabloidy spekulują od dłuższego czasu. Same zainteresowane bardzo długo nie wypowiadały się na ten temat. Była aktorka w wywiadzie z Oprah Winfrey przerwała jednak milczenie. Powiedziała, że płakała przez swoją szwagierkę. Chociaż nie chciała zdradzać szczegółów, ujawniła, że żona Williama przeprosiła ją za całą sytuację:

Stało się wręcz odwrotnie. I nie mówię tego, żeby kogoś lekceważyć, bo to był naprawdę trudny tydzień przed ślubem. Kate była z jakiegoś powodu zdenerwowana, ale wzięła to na siebie i przeprosiła.

Kate, chcąc wynagrodzić Meghan niewłaściwe zachowanie, wysłała bukiet kwiatów. Dołączyła do niego bilecik, na którym widniała prośba o przebaczenie. Napisała, że „bierze odpowiedzialność za całą sytuację”.

Księżna Kate przygotowała prezent dla George’a. Chce przyćmić premierę książki Meghan?

Księżna Kate oficjalnie nie odniosła się do zarzutów Meghan Markle. Zamiast na udzielaniu wywiadów, skupia się na pracy. W piątek pojawiła się w kilku miejscach w Londynie, gdzie promowała album Hold Still, który pokazuje, jak Brytyjczycy spędzają czas pandemii koronawirusa. Żona Williama zadbała o oprawę literacką.

Księżna przyciągała uwagę nie tylko nową publikacją, ale także swoją stylizacją. Sięgnęła po bardzo szykowny, czerwony płaszcz, w którym prezentowała się bardzo dostojnie. Podkreślał on bardzo szczupłą sylwetkę Kate, która prezentuje się zachwycająco. Gościła m.in. w Royal London Hospital. Rozmawiała z pracownikami służby zdrowia i pacjentami, którzy przebywają w tej placówce.

Księżna Kate w czerwonym płaszczu

Księżna Kate w czerwonym płaszczu

Żona Williama otrzymała od uczestników prezent, który obiecała wręczyć najstarszemu synowi. Mowa o książce Chrisa Haughtona zatytułowaną O nie, George!, która opowiada historię psa. Przyrzeka on być dobry, gdy jego właściciel jest poza domem. Księżna Kate była zachwycona tym gestem i bardzo zachwalała publikację. Mówiła, że jej dzieci uwielbiają tego autora.

Tabloidy donoszą, że gdy księżna Kate wróciła do domu ze wspomnianą lekturą, George oszalał z radości. Podobno nie mógł się doczekać, by rozpocząć czytanie. Niektóre tytuły poszły o krok dalej i podają, że żona Williama specjalnie zachwalała wspomnianą publikację publicznie. Podobno w ten sposób próbuje odwrócić uwagę od premiery nowej książki Meghan Markle, która także stworzyła powieść dla dzieci.

Księżna Kate na ten moment nie odniosła się do tych rewelacji.


Księżna Kate w czerwonym płaszczu

Księżna Kate w czerwonym płaszczu

183274275_886289181922230_3126651916031282438_n

Księżna Kate w czerwonym płaszczu

Księżna Kate w czerwonym płaszczu

Księżna Kate w czerwonym płaszczu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×