Szykuje się mocne powitanie. Już wiadomo, co księżna Kate powie prosto w twarz Harry’emu, gdy go spotka

Kate, Harry

Kate, Harry

Księżna Kate zaplanowała dokładnie, jak powita księcia Harry'ego, gdy wróci do Pałacu Buckingham. Po tym, co zgotował rodzinie królewskiej, nie będzie się szczypać w język.

Spektakularny konflikt księcia Harry’ego z jego ojcem księciem Karolem i bratem księciem Wiliamem trwa, a co tydzień pisany jest jego nowy rozdział. Jest jedna zapomniana ofiara ich sporu – Kate. Tabloid przypomina, jakie miała relacje z młodszym bratem męża i przytacza słowa księżnej.

Jak księżna Kate chce powitać Harry’ego w pałacu?

Zanim sprawy między Harrym a Domem Windsorów zaczęły się psuć około 2018 roku, Kate i jej szwagier żyli w wielkiej komitywie i wcale nie ukrywali tego, że łączą ich serdeczne relacje.

Często można było ich zobaczyć, jak chichotali razem niegrzecznie podczas królewskich wydarzeń – mówi źródło Newe Idea. – Harry był wdzięczny, że ma w pobliżu inną osobę, która mogłaby mu pomóc upewnić się, że książę William nie traktuje spraw zbyt poważnie. Kate i Harry byli cudownie blisko i to taki wstyd, że ich przyjaźń została zepchnięta na dalszy plan, odkąd Harry i jego żona poróżnili się z rodziną.

Kate próbowała naprawiać relacje. Pierwsza próba rozmowy z Harrym, wiedząc, że kamery całego świata były zwrócone na nich na pogrzebie księcia Filipa w kwietniu 2021 r., nie udała się tak, jakby sobie tego życzyła. Uważa się również, że William jest zdeterminowany, by nie rozmawiać z Harrym, ponieważ coraz więcej jego zniewag wobec rodziny królewskiej powoduje niemało problemów. Kate jednak się nie poddaje.

Kate nadal wysyła wiadomości urodzinowe i prezenty dla Harry’ego i dzieci, a od czasu do czasu wysyła do niego SMS-y, aby się zameldować – mówi źródło. – Teraz wszystko jest dość formalne i nie ma śladu ich dawnego przekomarzania się.

Przyszła brytyjska królowa już wie, jakimi słowami powita szwagra. Powie mu w twarz kilka szczerych słów:

Kate powiedziała przyjaciołom, że czuje, jakby ledwo go rozpoznawała – co bez wątpienia powie mu w twarz, jeśli wróci do domu w przyszłym miesiącu na Jubileusz Królowej.

Informator spekuluje, że Kate odegra kluczową rolę w powitaniu Harry’ego w domu.

Kate w głębi duszy wie, że William chce brata mieć w pobliżu – mówi źródło – Kate czuje, że jej zadaniem będzie pomóc obu mężczyznom w radzeniu sobie z ich dumą i ego. Kate byłaby pierwszą osobą, która przyznałaby, że jej mąż nie był taki sam, odkąd pokłócił się z Harrym, i głęboko za nim tęskni. Okazuje się, że to prawda, Kate wie, że pewnego dnia będzie potrzebował ramienia, żeby się wypłakać.

Jak myślicie, czy kiedykolwiek dojdzie do pojednania synów Diany?


Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Rodzina królewska na mszy świątecznej 2018

Rodzina królewska na mszy świątecznej 2018

Meghan Markle, książę Harry, księżna Kate i książę William na mszy w Westminster Abbey

Meghan Markle, książę Harry, księżna Kate i książę William na mszy w Westminster Abbey

Komentarze

 • Gość wers pisze:

  A twój ojciec jest ładny?

 • Gość pisze:

  meghan napluła im wszystkim w twarz zaledwie rok temu, a teraz pcha się z powrotem z kamerami… bezczelna psycholka.

  • Gość pisze:

   Bez przesady!!! Dołącz do plebsu..nic nie stoi na przeszkodzie!!

  • Gość15 pisze:

   Ale masz poglądy oni tam wszyscy się żrą to nie Megan
   im napluła jak piszesz już dawno było źle ale wszystko działo się po cichu i za zamkniętymi drzwiami William ojciec beznadziejny co myślał jak tu dokuczyć Dianie dzieciom i jak spędzić noc w łóżku kochanki Karol samo dno oraz ta Kamila ciągła kochanica bez przerwy wsadzała nos w małżeństwo Diany byla w tej rodzinie pedofilia Andrzej brał się za nieletnie dzieci mordestwa widziałem w telewizji program o tej rodzinie a jak wszystko ukrywali Megan weszła do tego towarzystwa to powoli to wychodzi na światło dzienne nie bronię Harrego i Meghan a na co mieli czekać dobrze zrobili że wyjechali Harry I tak musiałby że sto lat czekać na to aby zostać królem cała rodzina jest zła że te brudy wyszły na jaw a nie na Meghan I Harrego

  • Gość pisze:

   Gościu15, wroc do szkoły analfabeto

 • Gość pisze:

  a czy sama zainteresowana tez już wie , ze ma to powiedzieć co sobie wymyśliły media ?
  a gdyby tak w ogóle ich zlikwidować , cale to bogactwo za machanie łapkami do plebsu ?
  i wybrać prezydenta z pensja droga demokratyczna ?
  ja doskonale rozumiem i Harrego i Megan , pierwsza bym była żeby spieprzac od tego sztywniactwa i zgnilizny , a ten ojciec jest taki brzydki ze aż boli

  • Gość pisze:

   skoro tak dobrze ich rozumiesz, to może wyjaśnisz po co pchają się z powrotem? niech spieprzają! chociaż to, że oceniasz kogoś po wyglądzie, wiele wyjaśnia…

  • Gość pisze:

   Niestety Angole kochają swoich Royalsów

  • Gość pisze:

   Nie Jego wina że jest brzydki…..

  • Gość Basia pisze:

   Takie jak powyższy komentarz powinny być blokowane bo prostactwo aż razi i boli Że też są jeszcze tacy prymitywni ludzie co jednym słowem np.brzydki czuję się dobrze Cieszę się że Niemam nikogo podobnego w otoczeniu bo bym się udusiła z bezradnosci

  • Gość ja pisze:

   Pamiętaj że jak coś nie ma właściciela to marnieje

  • Gość pisze:

   Co ty wiesz na temat Korony Brytyjskiej wychowane dziecko kraju postkomunistycznego płoty, ploty, ploty
   Martw się o swój kraj i swój rząd i swoją przyszłość

  • Gosc pisze:

   To.niech zabierają się do.pracy ,niech nie czerpią apanzy z pochodzenia a szczególnie ta toksyczna Meghan

 • Gość pisze:

  Najlepiej zrobiłaby po prostu ich unikając. Szkoda zdrowia.

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia no stres ha ha król i królowa bratają się z poddanymi pavcio czeskij snikers prezydentem a baba bije taksówkarza za 16zł ciekawe kto za to wszystko zapłaci bo stara za lusterka to się nie wypłaci oczywiscie za swoje i to tyle

 • Gość pisze:

  Raczej nie będzie miała okazji nic Harremu w twarz rzucać, bo przez dwa pierwsze dni obchodów będą na innych imprezach, a na kolejne dwa królowa wysyła ich do Walii:))))))

 • Gość pisze:

  Jedyny jad jaki widać, to brytyjskie tabloidy i takie frustratki, jak ty.
  Nic nie odżyło jak pojawiła się Kate, bo przez prawie 7 lat byli na urlopie, a jedyne wyjścia jekie zaliczali, to jakieś wewnętrzne imprezy w BRK, gdzie stojąc między braćmi wdzięczyła się do Harrego wgapiając się w niego jak w obrazek i przeganiając jego kolejne dziewczyny.
  Meghan nikogo nie skłóciła, to BRK dostało sra…czki, bo pojawiła się kobieta, która przerastała ich pod każdym względem: nie tylko wykształcenie i inteligencja, ale i pracowitością i kreatywnością.
  Nie jest tajemnicą, ze seniorzy RK nagradzali się, co zrobić, żeby zmniejszyć ich popularność.

  • Gość pisze:

   hahaha kłamliwa psychopatka wyrzuca innym frustrację! dobre hahaha

  • Gość pisze:

   Frustracja a kłamstwa, to dwie różne sprawy.
   Nie wiem tylko dlaczego według łykacie wz, ystko co pisze daily mail i inne s, matlawce, a kłamstwem nazywacie artykuły Times’a?
   Jednym z powodów jest pewnie to, że czytacie tylko tabloidy.

  • Gość pisze:

   A cóż za wykształcenie ma ta Megan?parcie na szkło …

  • Gość pisze:

   „cóż za wykształcenie ma ta Megan?parcie na szkło …”
   … ukończyła dwa magisterskie na jednym z najlepszych Uniwersytetow USA – teatr i studia międzynarodowe., a Kejti i William zdołali jedynie zaliczyć licencjat z historii sztuki na prywatnej uczelni, z tym że Williamowi podnoszono stopnie, bo następca nie mógł tak źle wypaść :)))

 • Gość pisze:

  Odkąd pojawiła się Kate, to ta rodzina, łącznie z Harrym, ożyła. Odkąd pojawiła się Meghan, to Harry gnije.
  Harry i Meghan wypluwają z siebie coraz więcej jadu. Obiecali, że będą się trzymać z daleka. Niestety chciwość i brak honoru tej pary są bez dna. Wykorzystają i zniszczą każdego. Zwłaszcza ona.

  • Gość pisze:

   Jestes idiotka do potegi. Takie bzdury wypiszujesz.. wstydz sie i poducz.. sie.. bo brak ci ogladu

  • Gość pisze:

   Gościu z 21.16 sama sie doucz analfabetko.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×