Szukaj

Księżna Kate poślizgnęła się podczas publicznego wystąpienia. Postawa księcia Williama zasługuje na brawa [WIDEO]

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate o mało nie skręciła nogi. W drodze do auta poślizgnęła się i o mało nie upadła na ziemię. Gdyby nie czujna reakcja księcia Williama, mogłoby dojść do tragedii. Wszystko zarejestrowały kamery.

Księżna Kate jest prawdziwą szczęściarą. Kobieta ma wspaniałą, kochającą rodzinę, cudowne dzieci i szacunek poddanych. Patrząc z boku, jej życie wydaje się idealne. Największą radością Kate jest jednak jej mąż, książę William. Para wydaje się dla siebie stworzona. Uczucie, jakim się darzą widać na każdym kroku.

Zobacz: Smutne Meghan Markle i księżna Kate uczciły Dzień Pamięci. U boku królowej wystąpiła tylko jedna z nich. Skąd taka decyzja?

Książę William uratował księżną Kate przed upadkiem

Podczas wtorkowej gali charytatywnej w Londynie, księżna znalazła się w nie lada tarapatach. Wsiadając do samochodu zachwiała się i o mało nie upadła. Książę William od razu pochwalił się swoim refleksem. Natychmiast podbiegł do małżonki podając jej rękę. Podczas całego zdarzenia syn księcia Karola był niezwykle opanowany. Sprawiał wrażenie mającego wszystko pod kontrolą.

Powodem opresji, w jakiej znalazła się księżna Cambridge było śliskie i nierówne podłoże. Mając na sobie eleganckie buty nie trudno o upadek. Odpowiedniej stabilizacji nie zapewnił nawet szeroki, masywny obcas. Do całego zdarzenia przyczynił się prawdopodobnie materiał, z jakiego była wykonana podeszwa eleganckich pantofli. Gianvitto Rossi słynie z wykańczania swoich dzieł naturalną skórą, która niestety jest bardzo śliska.

 

Tego wyjątkowego dnia księżna Kate jak zwykle zachwycała perfekcyjną stylizacją. Tym razem nie postawiła na sukienkę. Zdecydowała się na bordowe cygaretki w kant z popularnej sieciówki Joseph, szarą, mocno taliowaną marynarkę marki Smythe i biały, minimalistyczny top. Ikona mody nie zapomniała o dodatkach – skórzany pasek pięknie podkreślił jej szczupłą sylwetkę, a delikatne kolczyki i naszyjnik idealnie uzupełniały całą stylizację.

Zobacz: Księżna Kate upolowała kolejne cudo z sieciówki! Za parę groszy wyglądała jak z salonu Prady!


Księżna Kate poślizgnęła się wsiadając do samochodu

Księżna Kate poślizgnęła się wsiadając do samochodu

Księżna Kate poślizgnęła się wsiadając do samochodu

Księżna Kate poślizgnęła się wsiadając do samochodu

Księżna Kate na evencie charytatywnym. Jak wyglądała?

Księżna Kate na evencie charytatywnym. Jak wyglądała?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×