Książe Louis za kilka dni obchodzi 4. urodziny. Na nowych zdjęcia widać, że z rozkosznego bobasa zmienił się w pełnego werwy urwisa

Książe William, książę Louis, księżna Kate

Książe William, książę Louis, księżna Kate

Książę Louis pojawił się u boku rodziców. Chłopczyk ostatnio rzadko pokazywał się publicznie. Jak się zmienił? Jak teraz wygląda? Zdjęcia.

Księżna Kate książę William sformalizowali związek w 2011 roku. Od tego czasu tworzą zgraną parę i doczekali się gromadki dzieci. Są to: 8-letni książę George, 6-letnia księżniczka Charlotte i 3-letni książę Louis. Dwoje najstarszych dzieci często pojawia się u boku znanych rodziców. W ostatnim czasie uczestniczyli w uroczystej mszy świętej ku czci zmarłego pradziadkaksięcia Filipa. Chłopiec i dziewczynka w czasie, przed i po nabożeństwie, pocieszali królową Elżbietę II, która wciąż bardzo przeżywa śmierć ukochanego męża.

Nieco mniej obecny w sferze publicznej jest malutki Louis. Ze względu na wiek jest on pilnie strzeżony przed nadmierną ciekawością mediów i opinii publicznej. Brytyjskim fotoreporterom, ku uciesze wielu fanów royalsów, udało się sfotografować chłopca w drugi dzień świąt. Mały książę towarzyszył wtedy rodzicom w spotkaniu na Zamku w Windsorze. W królewskim gmachu pojawiła się cała śmietanka dynastii. Niestety zabrakło wśród nich księcia Harry’ego Meghan Markle, którzy aktualnie przebywają w Holandii.

Książę Louis i księżna Kate na Zamku w Windsorze. Jak wyglądali?

Na zdjęciach, które dostały się do social mediów, widać Williama, Kate, Louisa, księżniczkę Beatrice, lady Ludwikę Windsor. Prawnuk królowej Elżbiety jest już coraz większy. Rezolutny chłopak biegał wokół auta, do którego akurat wchodzili jego rodzice. Był ubrany w krótkie spodenki, koszulkę i sportowe buty, czym mocno odbiegał od oficjalnych strojów reszty członków dynastii Windsorów. Jego tata postawił tego dnia na niebieską koszulę, bordowe spodnie i lakierki, mama – na suknię marki Ridley London oraz espadryle Castaner.

Więcej zdjęć Louisa zobaczycie w galerii pod tekstem. Musimy przyznać, że chłopczyk mocno się zmienił na przestrzeni ostatnich lat. Jak oceniacie jego metamorfozę?

Cała dynastia Windsorów oczekuje właśnie na czwarte urodziny chłopca. Przypomnijmy, że syn Kate i Williama urodził się 23 kwietnia. Z wyprzedzeniem – składamy mu najlepsze życzenia.


Książę William, Louis i George

Książę William, Louis i George

Książę William, księżniczka Charlotte, książę George i książę Louis

Książę William, księżniczka Charlotte, książę George i książę Louis

Księżna Kate i książę William na Jamajce

Księżna Kate i książę William na Jamajce

Komentarze

 • Gośćelixa pisze:

  Cudowna rodzina ..Kate przepiękna dzieciaczki słodkie
  … William super.

 • Gość pisze:

  Bary ma ładniejsze dzieci

  • Zosia pisze:

   Banda pasożytów

  • Mania pisze:

   Do zosia : A ty to kto? Nie podoba się to nie czytaj nienawistniku.

  • Gostek pisze:

   Jaki Bary?

  • Gość pisze:

   No nie wiesz? Bary, co za żonę ma Mary, jest ojcem Ary i Lary:) Swoją drogą – nigdy nie zrozumiem jak można upaść tak nisko, żeby publicznie porównywać czy krytykować urodę dzieci. Mało ci dorosłych ludzi do obgadywania? No dno.

 • Gość pisze:

  Tego nie wie nikt jak jest tam u nich Nawet gdyby było coś nie tak to zatuszują . Jak wycieknie coś do prasy to zaraz jest piłeczka odbita na ich korzyść . A na pokaz żyje połowa społeczeństwa

 • do Marka pisze:

  … i teraz mu łyso.

 • Gość pisze:

  Louis chyba najbardziej podobny do Kate.

 • Gość 2 pisze:

  A kiedy niby ta zdrada była jeśli w ogóle

 • anna pisze:

  Zgadzam się. Prezentują się wspaniale, nie przyciągają skandali, afer. Mają świetnie dzieciaczki i naprawdę ogólnie super rodzinka.

  • Marek pisze:

   A zdrada Williama to nie jest skandal ?

  • Gość Tess pisze:

   To prawda.

  • Gość pisze:

   Ploty na temat Kate i Williama są wyssane z brudnych paluchów psychofanów harklesów.

  • Gość pisze:

   NIE, „ploty na temat Kate i Williama NIE są wyssane z brudnych paluchów psychofanów harklesów.” tylko są natychmiast tuszowane.
   Karol. I Willuam kontrolują 80% brytyjskich tabloidow. Treści i zdjęcia, które tam trafiają, są przygotowywane przez ich zespoły. Tam jest tylko sztuczny lukier. Jak BBC chciało nadać dokument bez królewdkiej cenzury, to William poleciał do prezesa firmy, ale i tak nic nie wskórał, to Willuś dostał piany.
   A polskie Grażynki łykają to spreparowane info, jak gęsi kluski.

 • Gość Felixa pisze:

  Cudowne słodziaczki, przystojny tata i piękna mama. Stanowią dobry przykład dla poddanych, nie to co poprzednie pokolenia Windsorów. Oby tak dalej.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×