Książę Karol zaczął wydzwaniać do księżnej Kate. Po tym, co dla niego zrobiła, zaczął nazywać ją córką

Księżna Kate i książę Karol

Księżna Kate i książę Karol

Księżna Kate pociesza Karola. Następca tronu już nie wyobraża sobie funkcjonowania bez synowej. Dlaczego?

Książę Karol zawsze marzył o posiadaniu córki – do tego stopnia, że ​​podobno wyraził na porodówce swoje niezadowolenie, że książę Harry nie jest dziewczyną. Kiedy więc księżna Kate poślubiła jego najstarszego syna, księcia Williama, po siedmiu latach randek, przyszły król nie mógł być szczęśliwszy, że w końcu ma córkę.

Karol zawsze kochał Kate, od chwili, gdy Wills przywiózł ją do domu — mówi informator gazety — Była mile widzianym członkiem rodziny, który doskonale sobie radzi, a on ma do niej naprawdę słabość.

Teraz tabloidy ujawniają, że 72-letni Karol opiera się na swojej synowej jeszcze bardziej. Dlaczego szuka pocieszenia u Kate?

Księżna Kate pociesza Karola

Po strasznym dla niego minionym roku, podczas którego zmarł jego ojciec, książę Filip, Harry przeniósł się do Stanów Zjednoczonych na stałe, a ostatnio jego najbardziej zaufany, długoletni doradca Michael Fawcett został zmuszony do ustąpienia w wyniku dochodzenia w sprawie niewłaściwego postępowania, książę Walii potrzebuje dobrej duszy.

Karol jest niewiarygodny samotny. Tak wielu kluczowych ludzi w jego życiu opuściło go w taki czy inny sposób.

Rzeczywiście, zaledwie w zeszłym tygodniu książę mówił o swoim żalu po stracie ojca. Nowy wywiad dla BBC do filmu dokumentalnego Prince Philip: The Royal Family Remembers,  w którym Karol jest wyraźnie wzruszony, gdy przypomniał sobie swoją ostatnią rozmowę z ojcem, wyraźnie pokazał, że następca tronu nie jest w najlepszej kondycji psychicznej.

Mieliśmy szczęście, że mieliśmy go przez prawie 100 lat – rozmyśla Karol.

Za tymi wzruszającymi słowami kryje się człowiek, który bardzo cierpi z powodu zmian, jakie zaszły w ciągu ostatniego roku. Seria niefortunnych wydarzeń zbliżyła go do Kate, która była prawdziwą opoką nie tylko dla Williama, ale także dla następcy tronu.

Zawsze lubił jej towarzystwo, ale ostatnio zaczyna do niej wydzwaniać, żeby porozmawiać i zapytać o dzieci. To daje mu prawdziwy impuls i poczucie normalności, którego pragnie. Kate jest naprawdę córką, której nigdy nie miał, i jest wdzięczny za jej uspokajającą obecność w tak stresujących czasach. To nie tak, że nie jest blisko z Williamem, ale czasami mają dość biznesową dynamikę. A biorąc pod uwagę ogromną wagę oczekiwań wobec nich obu, nie jest to niespodzianką. Ale z Kate Karol odkrywa, że ​​może być po prostu sobą – teściem i dziadkiem – mówi informator.

Kolejny raz okazuje się, że Kate wstępując do rodziny królewskiej, wniosła ze sobą nieocenioną wartość.


Księżna Kate pociesza Karola - Woman's Day

Księżna Kate pociesza Karola - Woman's Day

Rodzina królewska na mszy świątecznej 2018

Rodzina królewska na mszy świątecznej 2018

Księżna Camilla, książę Karol, księżna Kate, księżniczka Charlotte, książę George, książę William i książę Harry oglądają paradę wojskową z balkonu Pałacu Buckingham (fot. ONS)

Księżna Camilla, książę Karol, księżna Kate, księżniczka Charlotte, książę George, książę William i książę Harry oglądają paradę wojskową z balkonu Pałacu Buckingham (fot. ONS)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×